Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 130kgra híztam hogy fogyjak...

130kgra híztam hogy fogyjak le mikor àllandòan éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Pròbàltam sétàlni de sajog a térdem a csípöm. Nehéz dolgom van mert falàsi rohamok törnek ràm.


28 éves nö vagyok.


2022. ápr. 13. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Minden fejben dől el. Előbb ott tegyél rendet, aztán, ha szükséges menj pszichológushoz a függőséged miatt. Találj valami elfoglaltságot, ami nem az étkezés.
2022. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Van elfoglaltsàgom, dolgozok, gyereket nevelek, hàztartàst vezetek egyedül intézek mindent. De az éhség mindig ràmjön
2022. ápr. 13. 14:56
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyél minél több zöldséget, a rost eltelít.

Ugyanerre jók a lassú felszívódású szénhidrátot tartalmazó ételek, mert egyenletesen tartja a vércukorszinted. Ha éhes vagy, igyál meg egy nagy pohár vizet, kösd le magad valamivel, egyszóval a főétkezéseken kívül teljesen vond el a figyelmed az evésről.

Nézd meg mennyi az alapanyagcseréd, attól egyél 100-150 kalóriával többet naponta.

2022. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
74%
Hasznos tanacsot nem tudok adni, csak szeretnem hogy tudd, buszke vagyok rad igy anonimban is, hogy felismerted a problemat, es kivanom, hogy sikeruljon!! :-)
2022. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az étrended, ami mellett falásrohamaid vannak?

Ha koplalással akarsz fogyni, ez szokott történni.

2022. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Normàl èteleket eszem csak kisebb adagot mint eddig. Nassolnivalòkat és az üdítöket elhagytam. Valamint többet sétàlok. Kezdésnek ennyit gondoltam.
2022. ápr. 13. 16:16
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Kezdesnek jo, tenyleg cserelj ki mindent olyanra amibol “barmennyit” lehet enni.

Sima liszt helyet rizs list, cukor helyet mas edesiot stb stb. Pizzat csinalj de a tesztaja karfiol legyen, neten annyi minden van.

2022. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Szerintem próbálj meg mindig csak egy kicsit kevesebbet enni, szerintem amit írtál kezdésnek teljesen jó. Nem tudom mennyire eszel össze-vissza, de ha igen, akkor próbálj meg rendszerűen (nem tudom hogy mondják) enni.
2022. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4%

Kalóriát kellene számolni, ha meg ugyanezeket eszed mint eddig, az nem lesz túl jó, hacsak eddig nem volt egy szuper, egészeéges étrended, amiből duplaadagot ettél. Ami ugye nem reális.

Tehát: egészséges étrend kalóriaszámlálással.

2022. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9 Munka és gyerek mellett akit egyedül nevelek nincs lehetöségem külön fözni. De valaminek a fele adag , az màr fele annyi kalòria is.

Sajnos az igaz föleg a gyereknek veszek zöldséget gyümölcsöt.

2022. ápr. 13. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!