Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tudna segíteni az esetemben...

Mi tudna segíteni az esetemben? (edzésrend kellene)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos 100 kg vagyok 15 éves létemre. Sajnos így nincs a lányoknál esélyem. tudnátok olyan edzésrendet/étrendet írni amivel fél év alatt lefogyok és izmosodok? (kockahas, mellizom, stb..)közepes álló képességem van.. 45 percet végig futom. kb 6 kilométert letudok futni annyi idő alatt

Kérlek segítsetek!


2010. szept. 17. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Ha ilyen 20-30 kg feleslegről van szó, akkor ne akard egyedül csinálni, menj el a dokidhoz. Tudom, hogy ez senkinek sem a kedvence, de több tíz kilós feleslegnél kell az orvosi felügyelet. De amúgy fél év alatt nem fogsz lefogyni és izmosodni is. Fél év alatt lefogyhatsz egészségesen 24 kilót, akár kicsit többet is, az izmosodás csak az után jön, hogy leadtad a felesleget. Egyébként tudod kinek van kockahasa? Akinek iszonyat alacsony a testzsírszázaléka, tehát igazából a sovány kategóriába tartozik, s nem egészséges bármilyen hihetetlen. De ezt nem részletezem most. Megdöbbent, hogy 45 percet tudsz folyamatosan futni, lehet, hogy akkor még sincs annyi felesleg, mint ahogy tűnik :). Kezdésnek a futás egyébként megfelelő, ha leadtál pár kilót, utána mehetsz súlyzókkal edzeni.
2010. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Pihenőnapokon futhatsz továbbra is.

[link]

Itt meg nézz magadnak egy étrendet 2000kcal körülit,hogy ne vesszen kárba a futás.

2010. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
185 cm vagyok . egyébként szerintem nincs szükségem dokira..
2010. szept. 18. 08:01
 4/4 komasa ***** válasza:

Hali! 185 cm és 100 kg nem egy veszélyes dolog! 15 kg-ot az szerintem elég lenne! Sportolj sokat, az a lényeg, hogy égess el naponta több kalóriát, mint amennyit beviszel. 2000 kalóriás étrend, sok mozgás.

[link]

E szerint te 932 kalóriát égetsz e 1 óra kocogással.

Nem tudom, hogy mennyire hiteles ez a kalkulátor, de ösztöntő lehet.

A kitartás a legfontosabb!

2010. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!