Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes napirend az...

Mi lenne a helyes napirend az esetemben szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 171 cm magas, és mellé 74 kiló, szóval van rajtam egy pici felesleg. Nem tudom mennyi lenne az ideális, 165 körül gondolom, de valamennyit mindenképpen le kell adni az már biztos! Szerintetek mi lenne a legjobb mód rá? Reggel / este eljárni futni 15 20 perc, esetleg edzeni is mellé (otthoni gyakorlatok), vagy fogyókúra.
2010. szept. 7. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Öcsém úgy fogyott le(elég sokat),hogy kihagyta a vacsit,és csinált naponta néhány fekvőtámaszt,és hasizomgyakorlatot.
2010. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
edzés
2010. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzés az tökéletes.Viszont szerintem a 15-20 perc kevés futásból.
2010. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát de ha nem bírok többet mennyit fussak? :):)
2010. szept. 7. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább fuss nagyon lassan és több ideig. vagy 5perc futás után 1 perc intenziv séta. az a lényeg hogy mozgásban maradj. de ez nem elég... az étrendeden is változtatni kell.
2010. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!