Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrán vagyok, nyáron...

Fogyókúrán vagyok, nyáron viszont 1 hétre a családomhoz hazamegyek Mo-ra, és magam ismerve (és a hiány a magyar ételek iránt) biztos vagyok benne hogy sokat fogok enni. Az az 5 nap "szünet" sokat fog számítani?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 12:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

arra mondjuk nem szamitottam hogy meg leszek kovezve hogy 5 napig nem figyelek arra hogy mit eszek :D


a kerdesem arra iranyult, hogy az az 5 nap sokat fog e szamitani, ehelyett kaptam a:


"Ebbe nekem nem fért bele, hogy öt napig válogatás és mérték nélkül zabáljak. Ha neked belefér, könnyen visszatérsz, akkor hajrá. Én ismerem magam, nekem nem menne és bűntudatom lenne."


-ami persze nem igy menne, de az embernek honvagya van es hianyoznak a magyar etelek akkor persze hogy tobbet fog enni a kelletenel, de nem "zabal"


meg persze: "Mi lenne, ha nem kipukkadásig ennéd magad?"


-es akkor megint csak, nem kipukkadasig, de tobbet ennek mint amit most eszek...


Ez meg a kedvencem:

"Ezért nem értem a fogyókúrákat. Az emberek azt hiszik, hogy egyszer kell lefogyni, aztán az örökre úgy marad, lehet megint enni utána mindent? Vagy mi az elképzelés?"


5 naprol beszelunk emberek :-D azzal kezdtem hogy ha en 5 NAPIG nem figyelek az baj-e



Na de mindegy is, azoknak akik tenylegesen a kerdesemre valaszoltak azoknak koszonom :-)

akkor nem lesz belole egetrengeto problema hisz ez csak 5 nap, es nem gyakran latogatok haza. Szoval azok akik majdnem elajultak hogy 5 napig nem fogok figyelni arra hogy mit eszek es mennyit megntýudoghatnak, remelem jol alszotok ma este :-)

2022. máj. 26. 22:36
 12/12 anonim válasza:
Nem annyira.
2022. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!