Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Active Fiber Shake mellé...

Active Fiber Shake mellé lehet gyümit enni délelőtt? Egy csomag + 2 deci tejtől már éhes vagyok. 7:30kor ittam meg.

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy drasztikus diétát a súlyom miatt.

Nem számolom a kalóriákat az első hónapokban, mert próbálom magam hozzá szoktattni a gyümihez zöldségekhez. (Eddig semmit sem ettem meg, sem nyersen sem főzve)


Folyamatosan mennek le a kilók, mozgok is, úszok kétnaponta és minden nap bringázok.


2022. máj. 25. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem számolod a kalóriákat, fogalmad nincs a napi kalóriakeretedről, akkor mi honnan tudjuk, hogy a te diétádba belefér-e amellé a marketing shake mellé gyümölcs, aminek a tömegét meg sem határoztad? Egyébként ne csodálkozz azon, hogy ha a reggelid instant porból és 2 deci tejből állt, akkor 3 órával később már éhes vagy. Én cézár salátát reggeliztem 8 óra előtt, és most már én is tök éhes vagyok. Ha az ember normál adagokat étkezik, akkor 2-3-4 óránként megéhezik, ez természetes.

Viszont nincs valami ésszerűbb, okosabb, hosszabb távon is tartható megoldásod? Csak mert ezzel a fanatizmussal le tudsz fogyni (ha kalóriadeficitben vagy), viszont a fogyókúra végén mi lesz? Ezt életed végéig nem fogod csinálni. Életmódot kéne kompletten változtatnod tartható, ésszerű rendszer szerint, mert a drasztikus, eszetlen fogyózásokat a legtöbbször drasztikus, eszetlen hízás követ.

2022. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Annyira unszimpatikus ez a cég, a túlárazott fehérjeporba raknak egy kis plusz rostot, és az emberek elhiszik, hogy a 130 kalóriás lötyi helyettesít egy tápláló reggelit.... Kiegészítésnek oké, de arra meg vannak gazdaságosabb opciók. Olyan meg nincs, hogy nem lehet mellé enni semmit.
2022. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én idáig semmire nem figyeltem ami azt jelenti 2-3 péksüti a pennyből +1 energia ital volt a reggelim, az ebédem is sokszor. Nem voltam képes pl egy paradicsomot megenni mert az ízét is utáltam.

Most eljutottam már oda, hogy az ebédem egy saláta sok féle zöldséggel és csirke husival.


Norbi Keto menüt rendelem dêlben azt két részletben eszem meg. Este néha ha éhes vagyok, korpovit keksz + sajt + gyümit eszek.


Nem tudom később mi lesz de nekem ez is már nagy változás. Látszik is a hatása, ha majd nem érzem jónak akkor más megoldást keresek. De a Fiber shake oldalán írták több óráta eltelít, azért rendeltem hogy a délelőttöm meglenne ezzel oldva.

2022. máj. 25. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A változás iránya mindenképpen jó, csak a hosszútávú tarthatósága kérdéses, továbbá hogy túlságosan Active Fiber átverésekre és Norbi Keto vackokra alapozol teljesen feleslegesen, amikor az egészséges életmódnak vannak sokkal egyszerűbb, okosabb, olcsóbb, fenntarthatóbb megoldásai is. Ezeket a kamu, túlrazott termékeket célszerű elfelejteni.
2022. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek tökéletesen igaza van. Te is írod, hogy "drasztikus", ezzel nagyon vigyázz, mert a 0-ról akarsz 100-ra kerülni átmenet nélkül. Nagyon hamar belefáradhatsz, kiéghetsz, és a sutba vágod az egészet. Drasztikus dolgokkal csak annak szabad próbálkoznia, aki nagy tapasztalattal rendelkezik és pontosan tudja mit csinál (ezért ezt nem is tervezi hosszú távra). A fogyókúra sikerességének alapja elsősorban a kalóriadeficit, a második a kitartás/fenntarthatóság. Itt is nagyon érvényes a lassan jársz, tovább érsz elve.
2022. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cucc amúgy csak feherjepor plusz útifűmaghej foleg. Ez utóbbi adja az állagot, amivel el tudják adni. 1000 Ft alatt van 150 gramm és nagyon sokáig elég.
2022. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Norbi Keto menüt rendelem dêlben"


Ne rendeld. Ez volt ma a menü.

Összetevők: pulyka felsőcomb (24%), keto copfocska tészta(update lowcarb száraztészta-lisztkeverék (búzaglutén, növényi rostok (cukornád, kukorica), szójaliszt, szójafejérje-izolátum, rezisztens keményítő, sűrítőanyag (nátrium-karboximetil-cellulóz), enzimek, lisztkezelőszer (aszkorbinsav), teljes tojáslé, ivóvíz) (15%), csiperkegomba, csemege uborka (uborka, étkezési só, ecet, édesítőszer:szacharin), tejföl, vöröshagyma, tejszín (író (tej), teljes mértékben hidrogénezett növényi zsír (növényi eredet:pálmamag, pálma), tejszín, laktóz, emulgeálószerek:szójalecitin, étkezési só), sertészsír, keto liszt (szójafehérje izolátum, vitális búzaglutén, növényi rostok, lóbabfehérje, teljes kiőrlésű rozsliszt, emulgeálószerek(szójalecitin), étkezési só, szárított búzakovász, savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-diacetát), enzimek, mustár (ecet, mustármag, tartósítószer:nátrium-benzoát, édesítőszer:aceszulfám K, aszpartám, fűszerek), étkezési só, napraforgóolaj, fűszerek


A fentiekből az látszik, hogy a hús (24%) és a tészta (15%) nem teszi ki az étel felét, ha jószándékúan a gombát is 15%-nak veszem (messze nincs annyi, mert akkor fel lenne tüntetve), akkor is csak éppen a fele. Vagyis az étel bőven felét az uborka után sorakozó összetevők teszik ki. Nekem már a tésztával szemben is vannak fenntartásaim, de így összességében én nagyon nem szeretnék ilyen összetevőkön élni.


Én hasonló energiatartalommal ma karalábélevest ebédeltem paprikás krumplival (sült tojással, mert úgy szeretem, nem kolbásszal) és fejessalátával. Igaz, hogy magasabb a szénhidrát tartalma, de jelentősen alacsonyabb a zsírtartalma (Norbi szerint zsírt mértéktelenül lehet enni, mert a hízást egyedül a szénhidrát befolyásolja). De nincs benne se pálmazsír, se szója, se egyéb bizbasz, amivel ehetővé teszi a búzafehérjével kevert kukoricarostot.

2022. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A szójával egyébként összességében pont semmi gond nincs egészségügyi szempontból, amennyiben nincsenek súlyos pajzsmirigy problémáid, továbbá nem fogyasztod extra mértékbe. Sőt, a szójánakszámos pozitív fiziológiai vonzata van. Például a benne található izoflavon csökkenti a mellrák kialakulásának az esélyét, továbbá az emésztésénél keletkező peptidek csökkentik az LDL koleszterinszintet a vérben.

[link]

Még tudnék érveket felhozni a szójafogyasztás mellett, de most nem ez a téma.

Minden másban teljesen igaza van Andizsuzsinak. Én sem költenék Norbi Keto átverésekre ennyi pénzt, amikor a sokszor ipari hulladék kategóriába tartozó menük árának a feléből tökéletes főétkezést tudnál magadnak bizosítani.

2022. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Ennek így semmi értelme.


Vagy csináld értelmesen - kcal deficit + mozgás, vagy sehogy.

2022. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy, egyélnde nem gyümölcsöt. Attól kb csak még éhesebb leszel. Pl tízóraiként tudsz répát, zellert stb hunuszba mártogatni vagy light sajtkrémbe
2022. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!