Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hizlal a szendvics ha megeszek...

Hizlal a szendvics ha megeszek 3-4-et a délelőtt alatt és mellette edzek is? És van benne margarin sonka sajt saláta meg zsömléből van?

Figyelt kérdés
A reggel-délelőtt folyamán megeszek 3 vagy 4 zsömlét amiben van margarin sonka sajt saláta. Ebédre azt eszem amit a menzán adnak délután meg 2-3 almát eszek vacsorára meg szendvics vagy müzli. És mellette edzek is napi 45 perc/1 órát. Szerintetek így hizlal a szendvics?

2020. febr. 18. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem akarod, hogy hízlaljanak szendvicseid, akkor azok ne "3 vagy 4 zsömlét amiben van margarin sonka sajt saláta" legyen, hanem mindegyik "két ostyalap közt egy harmadik, föltelék nélkül" legyen.

A 3-4 zsemle önmagában is 21-20 dkg.

2020. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Minden, amit megeszel, az hízlal. A mennyiségen fog múlni, hogy mennyire.


Napi 4-6 szendvics, egy komplett menzai ebéd és 2-3 darab cukros gyümölcs... Hát igen, hízlal. Az az 1 óra edzés meg nem fog ezen segíteni.

2020. febr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Iskolás vagy kell az energia, bár én a vajat kicserélném valami másra, pl én szeretem a mustárt azzal szoktam megkenni vékonyan h legyen valami íze, vagy erőspistával. Vacsorára viszont már nem kellene a szendvics.
2020. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor mit reggelizzek szendvics helyett ami nem hizlal annyira, és laktató is?
2020. febr. 18. 08:42
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

# 4/


Melegits meg fél liter tejet, keverj bele darált mandulát, és adj hozzá egy kis kukoricapelyhet aztán keverd össze.


Vagy vigyél magaddal főtt tojást és hozzá felszeletelt paprikát, paradicsomot (kenyér nem kell)


Vagy vigyél magaddal pár szem töpörtyűt és teát, aztán azt nassolgasd.


Többet ér mint a zsömlék.


Ami a leges leghízlalóbb az élelmiszerek közül az mindíg a lisztes, vagy tésztás termékek és ami édes.

Innivalókra ugyanez érvényes, ha édesítőszeres akkor is, mert az meg becsapja a szervezeted és éhségrohamot okoz.

2020. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Meg úgy tudtam hogy a zsömle az nem hizlal csak a kenyér
2020. febr. 18. 08:54
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

????


Te szerintem most marha nagyokat szórakozol rajtunk! :D


Ugyanabból van a kettő, szerinted miért nem hízlalna a zsemle?! Mert kerek?

2020. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Meg azt hallottam hogy reggelire semmi nem hizlal
2020. febr. 18. 09:24
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A zsemle nem kenyérféle? :D

Egyébként hízol? Ha nem, akkor nem hizlal. Ha hízol, akkor nyilván változtatni kell.

Nem biztos, hogy sok az a 3-4. Fejlődésben lévő tinik, főleg fiúk, képesek sokat enni úgy, hogy egyáltalán nem is híznak.

2020. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Te hiszel abban is, hogy este 6 után nem szabad enni? És abban is, hogy 1200 kcalt lehet enni?
2020. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!