Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik (lehetőleg természetes)...

Melyik (lehetőleg természetes) édesítő hasonlít legjobban a cukorra?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A nem cukor édesítők közül szerintem a xilit. Egymagában hidegnek érződik, ha fel van oldva valamiben, úgy ezt nem érezni szerintem (bár engem alapból sem zavar).
2022. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyik sem.
2022. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az eritrit jobban bejött, mint a xilit. Nincs olyan utóíze (nem nem is fosat).
2022. máj. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is az eritrit jött be, de nem használok sokat belőle, kb negyedévente fél kiló fogy, annak nagy része is a vendégek kavéjába.
2022. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nagy mennyiségben az eritrit is fosat (állítólag). Kis mennyiségben meg a xilit sem.
2022. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Hát, aki azt mondja, hogy az eritrit és a xilit hasonlít a cukorra... Az szerintem életében nem evett még cukrot. Vagy annyira régen, hogy már nem emlékszik rá. De lehet lepontozni, hajrá!
2022. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
6: én konkrétan semmi különbséget nem érzek.
2022. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

A xilit a leghasonlobb, cukormentes de nem kaloriamentes.

Temreszetes meg a kokuszciragcukor, juharszirup, datolyaszitup, agave szirup, viszont hogy el is keseritselek ez lenyegeben mind cukor csak nem feher kristalyos formaban, de cukor.

Termeszetes cukormentes edesito a xiliten kivul az eritrit es a stevia. Az eritrjtnek kisebb az edesito ereje, van mellékíze is. Stevia sokkal koncentraltabb, nem ered el jgyanazokat az allagokat, minimalis mellekiz. Negyszeres edesito amit en hadznalok, ez eritrit es stevia keverek, sok markanak van. Minjmalis mellekiz, negyedannyit kell mindenbe tenni mint cukorbol viszont olyan dolgomnal amimnel a cukor fontos resze a keszulo etel allaganak, nem.mindig jo

2022. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Az érdekes, mert már állagában is teljesen más a kettő.
2022. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
C12H22O11
2022. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!