Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étvágycsökkentő piercing...

Étvágycsökkentő piercing vélemények? Használ?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne már!
2022. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
pffff 🤣
2022. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Linkelnéd, hogy mire gondolsz?
2022. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom, valami olyasmi lehet, mint a shenmen és a migrén piercing.

Azoknál is le van írva: van, akinél hat, van, akinél nem. Van, hogy nem találják el a megfelelő pontot.

Senki nem fog erre garanciát vállalni, hogy tényleg működik.

2022. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha használns, mindenkinek lenne és nem lennének kövér emberej
2022. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
69%
Hát ahogy elnézem, az egy sima tragus piercing csak 3x annyiba kerül, mintha tragusként szúratnád. Nekem van 2 és ugyanúgy zabálok, mint előttük :D
2022. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

6, Ezeknél elvileg kimérik pontosan, hogy hova szúrjanak, problémától függően. Profibb cégek vállalnak garanciát is, hogyha nem érzed hatását, a másik füledet is kiszúrják ingyen.

Kicsit ilyen akupunktúrás jelleg, bár persze ez valójában nem az, nem orvosi kezelés, és nem tudományosan alátámasztott dolog.

Nekem több ismerősöm van, akinek van, és bevált, szóval én mondjuk, hogy hiszek benne, de persze simán lehet placebó is. :D (Nem ilyen fogyásra, hanem fejfájásra, allergiára, alvásgondokra, ilyesmire.)

2022. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Dietetikával foglalkozom most már lassan tíz éve, de én még sajnos egyetlen metaanalízist sem olvastam azzal kapcsolatban, hogy jó helyre szúrt piercinggel beindítható a spontán fogyás folyamata. Ha tudtam volna, hogy létezik egy ilyen eljárás, akkor nem vesztegettem volna az időm egyetemen. Basszus!
2022. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Átbszás.
2022. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
91%
Nekem van és 18 kg fogytam tőle.
2022. júl. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!