Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A "7 napos diétá"nál lehet...

A "7 napos diétá"nál lehet gyógyteákat ínni, pl zöldteát?

Figyelt kérdés
Holnaptól (12.20) szeretném elkezdeni a www.fogyokurak.hu-n olvasott 7 napos diétát. Nem tudom, hogy (talán buta kérdés) lehet-e inni gyógyteákat, mint pl a zöldtea. Úgy tudom, a legtöbb fogyókúrában lehet inni, de mivel ennél az 7. napon "reggeliként" szerepel a citromos tea, kétségek merültek fel bennem. Légyszi segítsetek, ha tudtok!
2008. dec. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Cukor nélkül biztos lehet inni, mivel szinte 0 kalóriás. Bocs, de egy kis személyes megjegyzés. Te mazochista vagy?

Pont karácsony hetében nyomod az egy hetes diétát? És ahogy néztem ezt még egyszer meg kell ismételni, tehát 2 hét. Karácsony, szilveszter diétában? Szerintem bírd ki még 2 hétig és utána Újévi fogadalomként újult erővel kezdj neki.

De ha a szenvedésért csinálod akkor rajta.

Egyébként ezeknél a diétáknál eléggé esélyes a jojo effektus. Sporttal és kielégítő táplálkozással hosszútávon nyerő leszel.

2008. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. Amúgy a zöldteát mindig cukor nélkül iszom, nekem úgy jobban izlik.

Nem vagyok mazohista.. :) Csak gondoltam, hogy addig sem zabálok karácsonykor... :) De más is mondta már, amit te..

2008. dec. 20. 10:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs, azt elfelejtettem írni az előbb, hogy járok aerobicra és infraszaunába a fogyókura mellett.
2008. dec. 20. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ízesítetlenül nyugodtan ihatod, elősegíti a fogyást, és nem tartalmaz kalóriát, tele van vitaminokkal, antioxidánsokkal.Nyugi, nem rondít bele a fogyásba, épp ellenkezőleg:)
2008. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Én is olvastam, hogy elősegíti a fogyást, de amúgy is nagyon szeretem. Csak mivel ez a fogyókúra (legalábbis elsőre) elég szigorúnak tűnik, úgy értem, hogy be kell tartani minden betűjét, kétségek merültek fel bennem!

Köszi, hogy segítettetek! :)

2008. dec. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!