Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 napos léböjttel mennyit...

7 napos léböjttel mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ne is fáradjatok, legyetek szívesek, a kéretlen tanácsokkal, hogy “ez egészségtelen”, nektek nem tetszik, nem jó stb. Nem szeretnék ezen vitatkozni.


Elfogadom és tiszteletben tartom, hogy valaki nem tartja helyesnek, de azt én fogom eldönteni, hogy a saját testemmel mit kezdek, ebbe ne akarjatok beleszólni, így el se kezdjük a vitát az egészséges életmódról, mert nem az a kérdés.


Csak az írjon választ, aki a kérdésre válaszol. Magyarán csinált már 7 napos léböjtöt és megosztja a tapasztalatait.


Akik gerjesztik a vitát, beszólnak, feszültséget keltenek, trollkodnak, felesleges kommenteket írnak (mint pl. ,,Én még nem próbáltam ki, de biztos rossz.” stb.) azokat reakció nélkül jelentem, lepontozom. Nincs kedvem acsarkodni.


És gyakori kérdések felhasználóként az ilyen emberek tudnak kérdést kitenni, ha ezt szeretnék megvitatni. Hajrá! De ne itt.


Előre is köszönöm!



2022. jún. 24. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!

3-5 kg - súlyfeleslegtől függően.

És az elején nem ajánlott otthonról kimozdulni, a 3-4 vagy max.5. nap a mélypont de, ha azt túléled, utána hihetetlen megkönnyebbülés és tisztább tudat az eredmény, a bolt édességrészlege vagy péksütiosztálya hidegen hagy, szerintem érdemes léböjtölni időnként, de az időszakos böjtölés is jót tesz a szervezetnek, akár csak egy 24 órás vízböjt. Még az állatok is szoktak böjtölni, amikor rossz a közérzetük. Depresszió ellen is hatásos!

Sok sikert!

2022. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén? Minden léböjtkúrás marhaság mellé oda van írva, hogy igyál meg napi 3 liter vizet és max 1 szelet rozskenyeret egyél. Naná, hogy látványosan fogysz tőle 1 hétig, mert sokk éri a szervezeted, a sok ivás miatt beindul az anyagcsere. Tehát sok pénzért rávesznek arra, hogy igyál rengeteget.


Viszont ha megiszol napi 3 lityó vizet, megnézet mit és mennyit eszel, mozogsz (azaz életmódot váltasz), akkor sokkal tartósabb és látványosabb lesz az eredmény.

2022. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem gerjesztem a vitát, úgyhogy: hajrá, biztosan sokat!
2022. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 NTBS ***** válasza:
Néhány kilót. Testsúlyodtól függ
2022. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Léböjttel konkrétan megjósolhatattlan, ha nagyon cikros lét iszol, még akár hízhatsz is a hígfosás mellett.

Vízböjttel a kcal igényed határozza meg. Ha pl 1800kcal ifenyed van naponta akkor az 7nap alatt

7*1800=12600

Amennyiben eltekintünk az emberi test müködésétől es úgy vesszük, hogy ezalatt csak zsírból fogysz, akkor 7000kcal -mínusz kell 1kg zsír leadásához, tehát 12600:7000=1.8kg

Tehat 1.8kg-ot fogyhatsz 7nap vízböjttel nem többet…


Nos egy rendes diétával és testmozgással 1 hét alatt fogyhatsz alar 1kgot is, tehát max 2 hét alatt elérheted egészségesen azt amit 1 hét önsanyargatással…

Döntsd el, neked melyik éri meg.

Böjtölni nem fogyás miatt kell.

2022. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocs az elírásokért, ács vagyok, tetőn állok és szart se látok a telefonomból a nap miatt :D
2022. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A böjt főleg a e napnál hosszabb böjt egy testi-lelki gyakorlat, nagyfokú tudatosság kell hozzá. Egy meditációs út…

Esetleg még vannak neki bizonyítottan (bizonyos raktípusoknál) rákmegelőző, esettleg terápiás hatásai…

De fogyókúrázni marhaság vele

2022. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt az emberek nem értik az iróniát :))) 13. vagyok
2022. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!