Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról és combról fogyás?

Hasról és combról fogyás?

Figyelt kérdés

Hasról szeretnék egy kicsit figyni, mivel az utóbbi időben kicsit nagyobb mint volt, meg talán egy kicsit combról is.


161cm és 70kg vagyok, lány.



2022. jún. 25. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Még mindig nincs helyi fogyás.


Neked legalább 20 kg-t kéne leadnod.

A fogyás leginkább az étkezésen múlik. Kerüld a minősíthetetlen ételeket és italokat, számold a kalóriákat és fogyj hozzá rendszeresen sportolni, kardió és aerob edzéseket.

2022. jún. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen hely fogyás. A biológia nem úgy működik, hogy valamilyen hiper-szuper gyakorlattal megcélzol egy kiválasztott testrészt, és arról direkten leégeted a zsírt. A fogyás mindig komplex, szisztémás, a test minden zsírraktárát érinti. Nem lehetséges célzottan csak a hasadról vagy csak a combodról fogyni.

Fogyás pedig csak a kalóriadeficit által érhető el. Konkrét számok döntenek, egyszerű matek. Több kalóriát kell elégetned a napi aktivitásod során, mint amennyit étellel/itallal beviszel. Tölts le egy telefonos kalóriaszámláló alkalmazást, vegyél egy konyhai mérleget, legyél tartós kalóriadeficitben (500-600 kcal mínusz), és fogyni fogsz. Természetesen a mozgás segít a kalóriadeficit fenntartásában (ráadásul a mozgás egészségügyi szempontból is rendkívül fontos), de minden a konkrét számokon múlik. Számolnod kell a kalóriákat, deficitben kell lenned, különben marad a zsír a hasadon és a combodon.

[link]

2022. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Hidd el, nem csak a hasadon van felesleg.
2022. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Uuh én 175cm-vel vagyok 62kg és van rajtam felesleg.. érdemes lenne nálad átgondolni ezt az egészet..

A lényeget leírták az előttem szólók

2022. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

#4 azért a magasságtól, alkattól, edzettségtől sok minden függ. Én pl nem vagyok madáralkat, plusz alacsony is vagyok. 156 centihez jelenleg 53 kg, de konkrétan már kockásosik a hasam. Ha hasonló arányokat néznék, amiket fent is írtak, vagy amire te is utalsz, akkor 45 kg körül kéne lennem. Annyival kb a bordáim látszanának, plusz ha zsírból fogynék leginkébb, akkor kb számolni lehetne az izomszálaimat, ami nem lenne egészséges.

Ezzel igazából csak annyit akartam, hogy ne hasonlítgassuk a saját arányainkat másokéhoz. Nyilván van a kérdezőn valamennyi felesleg, de hogy mennyi, az x.

Válaszolva a kérdésre: valóban nincs lokális fogyás. Kalória deficit, mozgás, és fogyni fogsz, hogy honnan, az genetika.

2022. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz csak egy helyről fogyni mert mikor beindul a fogyás akkor mindenhonnan megy le bár van olyan hely ahonnan nehezebben de ez egyéni genetika kérdése.Kezdj egy életmódot váltani és nem fogyókúrázni mert azzal nem érsz el semmit sem max annyit hogy lemegy és ahogy visszaállsz a rendes étkezésre akkor szépen visszajön az összes leadott kg és cm.

Életmód váltás azt jelenti hogy más alapelvek alapján kezdessz el étkezni és ez meg is marad így és ez nem azt jelenti hogy mindent megvonsz magadtól mivel a szénhidrát sem az ellenség a tévhittel ellentétben csak óvatosan kell vele bánni és a lassú felszívódásút fogyasztani nagyrészt.Cukrot is jobb visszább venni de nem kell teljesen kiiktatni az étrendből mert kell az optimális agyműködéshez.Mozogni mozogni mozogni ezt már milliószor elmondta sok szakértő hisz hiába fogysz le kg-ban ha formátlan töttyedt lesz az alakod tehát skinny fat ami rendkívül csúnya mert mikor a ruhát ami összetart leveszed akkor minden folyik szét:D

Kardió és súlyzós edzés kombinálva hoz szép eredményt és a megfelelő étkezés.Ne a mérlegre ácsorogj folyton hanem vegyél mérőszalagot és cm-ben mérd az eredményeidet nagyrészt és meglátod jó lesz.Nekem ezek a módszerek váltak be és azóta is tartom a formám.

2022. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem létezik célzott helyi zsírégetés.

Többnyire ahova elsőként jelenik meg a háj, onnan megy le utoljára.


Le kéne dobnod kb 15-20 kilót.

Jó étrend + testmozgás a kulcs.

2022. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress magadnak egy vékony férfit azzal 2-3 hét alatt biztosan lemegy.
2022. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!