Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ettől a nasifüggő...

Hogyan lehet ettől a nasifüggőségtől megszabadulni?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 168cm és 82kg körül. Baromi egészségtelen sajnos ezt én is tudom.

Szinte mindennap becsúszik egy két dobozos kávé, energiaital, péksüti, csipsz.. hiába tudom hogy egészségtelen szarok és nagyon drágák is..

Kávét is csak az íze miatt iszom mert finom pedig felesleges hisz nem dob fel. Energiaital sem.

Akik esetleg voltak nasifüggők.. hogy sikerült ezeket kiiktatni? Megállni hogy ne vegyem meg?

Biztos ezek miatt nem megy le egy kiló sem. Mozogni szoktam, de hiába ha ilyeneket eszek..



2022. jún. 26. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Járjal vékony férfival! Kevesebbet baratkozzal!

Az első után már megnyugszol.

2022. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11: Köszönjük az értelmes és hasznos válaszodat, aludd ki magad.
2022. jún. 28. 21:55
 13/15 anonim ***** válasza:

A süti jutalom a kaja után.

Akkor egyél sütit, ha már jóllakott vagy és lassan csak az íze miatt edd meg.

Akkor kevesebb is elég.

Én rosszul vagyok a kávétól, koffeintablettát használok.

Az sem ideális, de az ízére tuti nem szoksz rá.

Ha szédülsz, csak bekapsz egyet,vagy egy felet.

2022. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 qborka ***** válasza:
81%

Még fiatal vagy,most még könnyű változtatni a testsúlyodon. Nem tudom,mit értesz azon, hogy mozogni szoktam. Ez valószínűleg kevés.

Igen,a függőség egy hajlam. Érdemes olyan dolgokra ráfüggni,ami nem hízlal pl sport,vásárlás. 🙂


Szerintem oszd be ezeket a nasikat: ha már lement egy doboz kávé,akkor ne legyen más édesség aznap,hacsak nem futsz le min.5 kilométert.

Vagy határozz meg egy limitet,hogy naponta max.500 kcal szemét kaja és mozogj többet.



Ennyi idős voltam,szintén 168 cm,olyan 78-80 kg között,amikor elkezdtem hanyagolni a feldolgozott élelmiszereket és elkezdtem otthon gerinctornával a mozgást. Akkoriban még ettem édességet,a napi limitem 10 dkg volt,azaz egy tábla csoki vagy több kis szelet. De ezt minden nap megettem. 20 kgot fogytam, talán 9-10 hónap alatt.


Változtass most,mert 30 fölött sokkal nehezebb lesz.

2022. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
akaraterővel. elhatározod és nem eszed többé. ki kell bírni vagy kövér maradsz és egészsgételen
2022. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!