Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg, hogy az...

Hogy álljam meg, hogy az ünnepek alatt ne egyek sok mindent össze amit megkivánok?

Figyelt kérdés
Végre eljött a 2 hetes szünet (nincs suli mert jön a karácsony)és lenne idöm fogyozni meg diétázni de olyan rossz hogy szüleim,rokonaim fonomságokat csinálnak és én nemtudom hogy álljam meg azt hogy kitartsak.lécci segítsetek!
2008. dec. 20. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyél nyugodtan , ezt ugysem lehet kibírni:)Csak próbáld mértékkel, és későn már ne egyél..pl este 6 után, reggel még ugyis lemozgod a sok cukrot...ne kínozd magad, csak ne legyen zabálás a vége:)

Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a karácsony nem a fogyókúra ideje. Hagyd ezt inkább újévre. Ha kicsit jót akarsz magadnak, akkor a kaját mellé ne egyél kenyeret, és a vacsorád már nem hat után legyen.
2008. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ez nálam is nagy kérdés évről évre!Nincs válasz rá:)Vagyis ha annyira rákészülsz, hogy nem eszel, akkor tuti fogsz!Nekem van étvágycsökkentőm, de az mit sem ér, ha kívánod az ételt, hisz az éhség és az, hogy kívánod az ételt, nem ugyanaz.Vagy agyban kell eldönteni, vagy hagyni a fogyókúrát karácsony utánra.Ha kiéhezteted magad karácsonyra annak nagyon nem lesz jó vége. Ezt tapasztalatból mondom:)Szerintem is hagyd a fenébe a fogyókúrát karácsonyra, csak kerüldd a zsíros ételeket, főleg este, az édességeket csak mértékkel, helyettük sok levest a főétel előtt és akkor nem kívánod anyira a főételt. És ne edd magad degeszre:)
2008. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted a zöldségeket és a halat, akkor abból egyél inkább:)
2008. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

huha köszönöm mindenkinek:)

megfogadom a tanácsokat amugy nem is arra gondoltam hogy kiéheztetem magam és nem eszek semmit csak mértékkel nem zsíros dolgokat és sokat mozgok:)én nem várok januárig mert nem akarom halogatni meg akkor megint kezdődik az iskola és az nem tul jo idő arra:(

2008. dec. 20. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mész vendégségbe, ott fogadd el, amit adnak, de otthon pl. főzöcskézhetsz magadnak olyan ételeket, amik finomak is, nem ütik a karácsonyi hangulatot (ehetsz pl. halat, vagy a húsokhoz készíthetsz magadnak tzatzikit, cukros italok helyett ha lehet, maradj a cukormentes lehetőségeknél, víz pl.). Otthon megteheted, hogy nem eszed degeszre magad, ja, és amikor tudsz, táncolj, pl. szilveszterkor irány egy táncos mulatság, ugyanis a tánc is intenzív mozgás és felér egy kiadós tornával, és ha összejön, akkor lehet, hogy legalább a súlyodat tartani tudod, aztán ha tényleg kell fogyózni, azt folytathatod az új évben.
2008. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyel mindenbol, csak mertekkel. Ha valahova elmesz, rokon, baratnok, ott egyel, mert annal nagyobb illetlenseg nincs, amikor ott van a sok finom sutemeny, es szivesen megkinalnak, es azt mondja valaki, hogy a, fogyokurazom, koszi, nem. A falat tudnam kaparni ilyenkor, ez bunkosag nagyon. Inkabb egy suti, es asvanyvizet ihatsz. De mondjuk amikor valaki keszul, es megkinal azt mindenkeppen fogadd el!

Otthon pedig mertekkel egyel, de ne sertsd meg az anyukadat se. Es igazabol a teli szunetben ugysem fogsz tudni lefogyni, ez tul rovid ido ehhez!

Egyel mindenbol, de mertekkel, es inkabb igyal asvanyvizet.

2008. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az se jó ha teleeszed magad meg az se ha rá se nézel. Én azt mondom,hogy mit megkívnász akkor abból is mértékkel. Ne ugy hogy addig amíg hányás környékez. Most "bűnözz" egyet utoljára :D De az újévi fogadalmad legyen ennek az ellenkezője :D
2008. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!