Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem vagyok éhes?

Normális, hogy nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Egészhéten nem eszek többet napi 1-2szendvicsnél..és lazán kibirom h dután 5kor eszem a másodikat(v ha nagyobb akkor az első másik felét) és egészen éjfélig fent vok de még se vok éhes, és másnap is csak 8-9 körül kezdek éhes leni.

Hozzá tartozik am h egész héten tudtam h találkozok vkivel..és a napokba lefeküdtem vele(első volt)..de messze lakik..tehát nem tom mi lesz ezután..Lehet h ezért vok ilyen? Mert am eddig a koplaltam is akkor éhes voltam..de most..itt a sok finomság és nem eszek. Mostanába volt egy kis pocim..de már az sincs, még este is lapos..Ám emelett rengeteget mozgok(konditerem,meg miegymás).


2008. dec. 20. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A jelenség normális, ha nem eszel, vagy csak igen keveset, akkor kb 3 nap után drasztikusan lecsökken az éhség érzés. Ugyanakkor amit csinálsz nem normális, súlyos következményei lesznek (pl anorexia) ha nem kezdesz normális mennyiségű ételt magadhoz venni!
2008. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem összeszükült a gyomrod.Próbáld tágitani folyadékkal.
2008. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ebbe van vmi,mer tmár nem iszom meg a napi 4liter vizet mint eddig.. Ma se ettem többet..régen nem volt ilyen. Ám még mos tnem vészes,mert magával a súlyommal nincs gond, csak nem akarok emiatt vmi betegséget. (am 164cm és 52kilo vagyok) Vagyis voltam ezelőtt,azota nem állok rá,de nem hiszem h 1hát alatt drasztikusan megváltozna..bár a nacim az mr nagyon lecsúszik..ha nem marad abba a fogyás hordhatatlan lesz..mert már most se vmi jo..
2008. dec. 20. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
bárcsak ilyen gondjaim lennének:)hogy anacim lecsuszikxDjó tudom neked ez gond:(amugy az a 4 liter viz nem sok egy kicsit?én ugy tudom napi 2 kell, bár én is többet iszok, de mindig ki vannak rajta akadva..
2008. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
ááá de JÓ neked:D
2008. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló problémáim voltak nekem is az elmúlt egy-két hónapban. Anno az orvosom azt mondta, hogy egy felnőtt ember szervezetének egy napot ki kell bírnia kaja nélkül... akkor beteg voltam. Most betegség ellen küzdött a szervezetem, folytonos hányinger, éhségérzet nuku, gondolom tesóm hányós vírusa akart átragadni rám. 3-4 napig csak nagyon keveset ettem, az is leginkább csak "száraz" kaja volt. Aztán valahogy leszoktam arról hogy enni kéne, és az agyam sem jelzett, hogy esetleg hiányzik valami. Eltelt másfél hét, napi egy két zacskó Tuc-cal. :D Aztán éreztem hogy egyre gyengébb vagyok, és rájöttem hogy ez így nagyon nem jó. Tudtam hogy ennem kell, de nem ment le egy falat se a torkomon, úgyéreztem rögtön visszajön. Aztán egy hétvégét egy haveromnál töltöttem, aki tudott a problémámról. Hajnalig filmet néztünk, és ha csak elkottyintottam hogy lehet most éhes vagyok, rohant le hogy hozzon pár falat kaját. A megoldás végül az lett, hogy igaz teljesen rendszertelenül, de amikor csak tudtam magamba nyomattam annyi kaját amennyi éppen belémfért, ha hajnali 1-kor, akkor hajnali egykor. Mostanra teljesen visszatért a normál étvágyam, és étrendem is, reggelizem, újra kívánom a csokit, megeszem az összes ebédem, sőt vacsizok is. :D Annyit tudnék tanácsolni, hogy az a valaki miatt ne tedd tönkre magad. Inkább egyél egy nap többször keveset, amennyit tudsz, ha két falatot, akkor két falatot, de vigyázz magadra, mert nagyon nem jó érzés, amikor az éhségtől szédülsz, mégsem kívánsz semmit. :S Amikor egy kicsit is úgyérzed nincs hányingered, avagy tudnál enni valamit, akkor tegyél félre mindent és egyél, mert az egészség a legfontosabb!!
2008. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma sikeült 2x enni..de a második csak ugy volt h csak ettem,de nem is figyeltem rá..és mind 2x nagyon minimálisat ettem..Tudom h nem kéne miatta ezt csinálnom..voltam már szerelmes..de nem kínozta így magam akkor se..sőt ez nem is tom h kinzás e. Mert nem szenvedek tőle..Csak amikor fáj mert éhes vok..de nemtok enni,mert egyserűen nem megy. Am köszi a segítséget.
2008. dec. 21. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
ez inkább pszichológiai problémának hangzik. mintha a lelki fájdalmadat ahelyett h átélnéd és feldolgozznád, kivetíted tudat alatt az evésre. hogy inkább amiatt fájjon, mint a valódi probléma miatt. Talán jót tenne, ha vkivel kibeszélnéd magamdból, ami nyomaszt! Vigyázz magadra, hasonló módon alakul ki az anorexia nervosa is, ami igen súlyos betegség.
2009. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!