Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ch tól éhes leszek és a...

A ch tól éhes leszek és a zsír pedig eltelít?

Figyelt kérdés

Tegnap este ettem egy tál zabkasat meg barackot, mellé egy szelet húst. (tudom, fura kombi, hagyjuk).

Ma este ettem rizst és csicseriborsót és olajat öntöttem rá, és kcal ugyanannyi de még most is nagyon nagyon tele vagyok.

Vagy a fehérje miatt lenne? De az szték ugyanannyi volt



#étel #kalória #Telítő
2022. júl. 14. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sok függ attól is hogy előtte aznap kit és mennyit ettél. De ha ezt fretesszük, akkor azt nézd hogy mindenből legyen benne. A tegnap az csak fehérje és szénhidrát volt, a ma pedig fehérje, szénhidrát és zsír is. Ezek lassítják egymás felszivódását, tehát tovább tart.

A másik a rosttartalom, a csicseriborsóban az is rengeteg van, tehát ha aznap elég vizet ittál, akor az megduzzad és szintén tovább eltelít.

2022. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A barack tele van cukorral, ami szórakozik a vércukorszinteddel, ami hamar újra éhségérzetet kelthet.
2022. júl. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

Igen,a szénhidrától én is mindig nagyon nehezen. Úgy tudom, a szénhidrától tüzében égnek el a zsírok

.

2022. júl. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
A nehezen helyett megéhezem. Bocs
2022. júl. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehát mindkét nap ch domináns volt az étkezésed. Azért mert nyakon öntöd olajjal, nem fog jobban telíteni. Inkább a több rost miatt van.
2022. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!