Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le ha nincs...

Hogyan fogyjak le ha nincs túlsúlyom?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok és 53 kg. Hogyan fogyjak le 45 kg-ra? Légyszi ne azt mondjátok hogy az túl kevés meg ilyesmik. És mennyi idő alatt tudnék ennyire lefogyni?
2010. szept. 21. 19:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
NEM MARAD EGÉSZSÉGES, MERT NEM KAPJA MEG A SZÜKSÉGES TÁPANYAGOT!!!!! OLYAN NEHÉZ FELFOGNI????
2010. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknek, mint te, találták ki a koplalást.

Ha szerinted normális dolog, amit írsz, akkor neked az is normális, hogy ne egyél semmit...

2010. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Leírtam, h nem támogatom az ötletet, de ez az igazság csak koplalással tud megszabadulni tőle! Ha belegondolok, h én csak 156 cm vagyok és 45 kiló így is mindenki soványnak tart ő meg 166 centivel akar ennyi lenni akkor már eleve beteg ennyi! Tehát szerintem egyáltalán nem bátorítottam semmire sem sőt még azt is elviccelte, aki írta h vágja le az egyik lábát pedig az is egy jó ötlet! Egyébként meg már ha ilyen kérdéseket olvasok sokkal durvább válaszokat szoktak adni szal nem kell nekem támadni! Tudjátok majd mikor fog sírni a kis csaj mikor gyereket akar és nem lehet neki, mert simán tönkretette a tök normális alakját!
2010. szept. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hagyj fel az étkezéssel.
2010. szept. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 04:46

A fölötted lévő vagyok, és nagyon remélem, hogy nem értettél félre, én a kérdezőnek írtam, amit írtam.

2010. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
SEHOGY
2010. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Természetesen nem neked hanem a 87%-os válaszolónak aki mint írta én bátorítottam a koplalásra, de ha ez az igazság most mit írjak? aki beteg és ilyenek járnak a fejében azt nem kell bátorítani bocs tudja ő magától is!
2010. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy nincs rajtad egy gramm izom sem, csak háj?


Mert a zsír ugye könnyű és sok helyet foglal...


A zsírégetés hatékonyságát az alábbi tényezők befolyásolják:


- testünk felépítése, izomzata; az aktív izomszövet serkenti az anyagcserét, a zsírégetést.


- a mozgás intenzitása; minél intenzívebb a mozgás, annál nagyobb a zsírégetés.


- táplálkozás; a fehérjedús étkezés növeli a zsírégetés hatékonyságát.

2010. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!