Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Spinning vagy fanatic jump?

Spinning vagy fanatic jump?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Szerintetek melyik sport az ideálisabb fogyáshoz? Ha mesélnétek tapasztalatokat azt is megköszönném.



2022. júl. 17. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tökéletes mozgásforma a fogyáshoz. A lényeg az, hogy élvezd, mert ha az egész csak egy ilyen szükséges rossz, akkor hosszú távon nem fogod csinálni és még ha le is fogysz, vissza fogod hízni a kilókat. :) Tehát próbáld ki mindkettőt és ha szereted csinálni, akkor tökéletes lesz.
2022. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom az első hozzászólót. Minden sport, mozgás tökéletes a fogyáshoz, ha élvezed. Ha kényszerből csinálod, mert valaki azt mondta, az a legjobb fogyásra, akkor szenvedni fogsz vele, és hamar abbahagyod. Nyilván sok esetben kell egy kis idő, hogy adaptálódj, és tudd élvezni az adott mozgást, de ha 2-3 alkalom után semmi motivációt nem érzel, hogy csináld, akkor keress mást.

Én, mikor edzeni kezdtem kb azonnal beleszerettem abba a sportba, amit 6 éve csinálok. Kiegészítésként szoktam itthon erősíteni, és eljárok futni. Ezekhez kellett egy hét erőltetés, de azóta megbarátkoztam velük, és szeretem csinálni. De messze nincs meg az a szenvedély bennem ezek iránt, mint a fő sporttal, amit csinálok.

Szóval, én azt javaslom, hogy keress BÁRMIT, amit szeretsz csinálni, és megmozgat. Jutalom legyen, ha edzeni mész, ne büntetés.

2022. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket jobban szereted. Ha rossz a térded, spinning
2022. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2022. júl. 18. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!