Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetente 1x hajtani szeretnék...

Hetente 1x hajtani szeretnék addig amíg el nem érem a -2. 000kcalt, vagy le nem szédülök a bizajról, lehetséges?

Figyelt kérdés

Olvastam egy tudományos cikkben, ha megeszel egy tábla Milka csokit amit 560kcal-al ér fel ahhoz 60percnyi bicajozásra van szükség, sajnos nem írta hogy milyen tempóban.


Én intenzíven edzek a Spinning kerékpáron, eddig meg sem próbáltam feszegetni a határaimat, de így is 60percet tudok tekerni egyhuzamban, utána kell egy 25perces pihentető Aerobic edzés hogy utána 30percre felülhesek ismét így napi 90percet kerékpározok.


Ez ha igaz az elmélet akkor 750kcal-al ér fel.


Ahhoz hogy elérjem a 2000kcalt, ahhoz 4órát kell tekernem 1 nap, megállás nélkül.


Ti mit gondoltok erről?



2018. ápr. 10. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy én mit gondolok erről, S kis lelked nem tudná feldolgozni. :) Ezért csak annyit írok, hogy felejtsd el. Amúgy de rá érsz, nem jársz iskolába? 🙄
2018. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyi, próbáld ki.

Én eleinte 40 perc után két órát feküdtem a padlón, úgy kimerültem.

Most meg heti 2x tekerek 5-6 órákat folyamatosan, váltott tempóval. Közben néha kortyolok, hogy ne dögöljek meg.

2018. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha edzettebb leszel, majd többet bírsz, hogy az mennyi lesz, azt persze nem tudom.

Nálam állóképességben az extrém ultrafutónk az etalon, aki a Himalájában alig bírt enni, de futott becsülettel, napi 10000 kcal kalóriadeficittel. Szóval az ember valószínűleg lazán képes arra, amit tervezel, nem teljesen értem, mi a kérdésed.

De a 2000 kcalhoz megállhatsz, az összejön úgy is... :)


Én egyszer sétával csináltam meg a bő -2000 kcalt, bár pár falat azért volt közte, de persze anélkül is ment volna. Ez persze laza, de van, aki ezt se bírná. Futva pedig -100 kcal se menne, mert én azt nem bírom. De ha eleget gyakorolsz, edzettebb leszel. Persze van egy határ, ami fölött nem bírod már.

2018. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!