Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Brutális fogyás titka a...

Brutális fogyás titka a kerékpározás?

Figyelt kérdés

Ettől a hónaptól kezdtem el fogyózni.

Volt egy ehhez kapcsolódó kérdésem, de most más szenszöget kérdeznék meg.


105.6kg-ról indult am Március 7.-én.

Edzéseim 80%-át kiválóan intenzív 50perces spinning kerékpározás teszi ki, egy profi zsír égető spinning tervezettel.

Utána 20perc aerobik edzés majd 20perc lazább de nem álmosító, de 50perchez képest pihentető spinningelés, szintén zsír égető tervezettel, zárás ként hát/comb basszázs és láb/kar megfeszítése az izomláz elkerülése végett.


Március 23.-án 100.1kg voltam, szóval vehetjük kerek 100nak.


16 nap telt el kezdés óra és több mint 5kg-ot fogytam.


Edzés ütemtervem: 3nap edzés Minimum 1.5óra, 1nap pihenő (olyan, hogy nem dolgozol, nem edzel, max megfőzöl magadra)


Tehát 3-1-3-1-es rendszerben edzek.


Lássuk az étkezésem, megfogsz lepődni.


(Egyenlőre nem számolom a pontos kalóriát)


Reggelire 8-9 fele bármi jöhet, leszámítva a nassolni valókat (csokis, csipsz, keksz...)

Amit ettem: 14-15dkg rizs/5-6dkg mály/saláta.


Ezt nehéz elmagyaráznom, sajnálom, de úgy képzeljétek el, hogy egy nagy lapos tányér van előttetek, középen keskeny csíkban a rizs, egyik oldala máj, màsik saláta.


Ahogy elnéztem, amit reggelire eszek szerintem megvan vagy 600kcal.


Utána 1 pohár 2.5dl zöld tea (töményen, citrommal).


Majd megyek dolgozni a Mekibe.

Ott 14-15óra fele küldenek kajálni, eszek egy SERTÉS MCFARMOT. Bezony, 1 Mcfarmot eszek annyi különbséggel, hogy zsömle nélkül kérem, és 2 hús közés dresszingelek mindent.


Vacsi nincs.

Ha éhed vagy, víz és zöld tea.


Ennyi a trükk.


Képzeljétek, nem éhezem.


Viszont ami nem túl jó, de elvileg másik kérdésemben ezt megválaszolták, hogy az anyagcserém viszont lelassult.

Egyszerüen alig járok WC-re.


Sajnos most, hogy haza jöttem 3napra, sajnos felszedtem kemény 1.3kg-ot. Igen, de ez telljesen érthető.

Anyum rántott húsokat, meg kalória bomba burgonya salátákat csinál, fincsi húslevessel, elöttel egy tasak krékerrel, no meg a túró rudi.... Hát igen... Valahogy ez brutális hirtelen változás, ám nem lenne gond vele, ha edzenék, de ebben a 3 napban semmit nem edzek.

Szóval igen... Pár napi edzésem semmibe ment, de majd visszahozom.


Viszont.... Ami a kérdést illeti, a Spinning valami eszméletlen tűr lenni, ha nem csak csiga lassan tekered, közben a facebookot böngészve a telefonodon. (Ilyet is làttam)


Nektek mi a véleményetek?



2018. márc. 27. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

1- Kevered az anyagcserét az emésztéssel.

2- Nem hiszem, hogy hosszútávon bárki tudná tartani ezt a szigorú és vacak étrendet.

2018. márc. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Moslék étrend, a "brutális fogyás" meg 105 kilóból 5-t leadni több mint 2 hét alatt hol brutális? Ebből legalább 3-4 víz volt meg kevesebb salakanyag van benned. Fél maraton után 3 kilóval szoktam könnyebb lenni kevesebb mint 2 óra alatt, pedig csak 74 kiló vagyok, akkor mondjam azt hogy a brutális fogyás titka a fél maraton futás?
2018. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A gond az kedves utolsó, hogy neked egy futás után valóban az a 3kg az 90% víz, 4% zsír 6% izom.


Megterhelt tartós futás közben ugyanis az izomzat le is épül, nem csak fogysz, kedves válaszoló.

Hogy én mire is számítottam a Gyik -tól.... Nem értem. ;)

2018. márc. 27. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Heti 60km-t futok jó időben, ha ennyi izmot bontana, akkor már évek óta fekvőbeteg lennék izomsorvadással. Persze látszik, hogy vágod a témát, az étrended tükrözi a szakértelmedet.
2018. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kis biztatást szeretnél? Hajrá :-) Kezdetnek jó, amit csinálsz. Gondolom te is rengeteg fórumon olvastad, hogy így nem megy neki a fogyás, úgy nem megy, már csak csipeget egész nap és mégis hízik, biztos a napfénytől stb. Aztán mikor megpróbáltad, akkor csodálkoztál, hogy milyen könnyen elindult a súlyod lefelé. Most lelkileg is lendületben vagy, és ez nagyon jó.


Ha a következő hetekben esetleg nem folytatódik tovább a kívánt tendencia, akkor gondold át, hogy mit tudnál az étkezéseden módosítani. A reggeli rendben van, bár szerintem jobban járnál, ha elosztanád két részre, a kétharmada lenne a reggeli, egyharmada a vacsora. A sertés mcfarm-nak is utánanéztem, annyira nem tűnik gáznak. Biztos vagy benne, hogy az összkalóriamennyiséged elegendő, hosszú távon is bírni fogod ennyivel? Azért 100 kg vagy, mozogsz munka közben. De ha nem, még mindig módosíthatsz később.

2018. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!