Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is egészségtelen?

Szerintetek is egészségtelen?

Figyelt kérdés

A tesóm úgy akar lefogyni hogy napi 2 kis joghurtot eszik és fél órát mozog.

Szerintem nagyon egészségtelen csak ennyit enni.

Szerintetek?



2022. júl. 24. 18:09
A kérdező szavazást indított:
Ez így egészségtelen és nem is fog fogyni
Egészségtelen, de ezzel fogyni fog
Egészséges, de nem fog fogyni
Egészséges és fogyni fog
55 szavazat
 1/9 anonim válasza:
100%
Egészségtelen. Lehet, hogy először fogyni fog, de utána olyan éhes lesz, hogy ami lement, annak a 3x-t fogja felszedni. Ne haragudj, de elég buta a testvéred, ha így szeretne fogyni. Legyen deficitben, mozogjon, de ne éheztesse/sportolja halálra magát. Nem lesz semmire sem energiája, az arca lesápad, aztán feküdhet a kórházba, ahol majd szétetetik. Sok sikert neki, normális módon.
2022. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Némi látszatfogyást elérhet, mielőtt összeesik a negyedik napon.
2022. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tesód ne legyen fogyatékos, és olvassa el ezt a cikket:

[link]

2022. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Harmatos ifjúságomban egyszer jött egy agymenés nálam, hogy akkor most azonnal fogyni akarok, és támadt egy "fantasztikus" gondolatom: nem eszek semmit egy hétig (nem is értem igazából, hogy gondoltam). A kivitelezés egyszerű volt, otthon nem ettem reggel, mert jaj sietek, nap közben a kutyát sem érdekelte eszek-e, délután-este pedig azt mondtam, nap közben már teleettem magamat. Első nap el is ment szépen, alig voltam éhes, büszke annál inkább. Másnap azért már tényleg éhes voltam, de eltereltem a gondoltaimat, este mondjuk nehéz volt elaludni. Szerdán reggel megálltam a reggelit, viszont amikor hazaértem és elhangzott a varázs mondat: jössz vacsorázni? már nem tudtam nemet mondani. Legalább egy hétig zabáltam utána...
2022. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimplán életveszélyes, ha hirtelen elkezdve több napig csinálja. Kórházban, orvosilag felügyelt diéta is több tápanyag ennél, arról nem beszélve, hogy nagyon gyorsan C, B vitamin hiánya lesz.
2022. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából több dolog is van ami miatt ezt nem szabadna csinálni.

Előzőekhez annyit tennék hozzá, hogy az izmoknak ez baromira nem tesz jót, tehát az is meglehet, hogy fogy mégis dagadtabbnak látja magát, mert egyszerűen le megy róla az izom, így nem lesz tartása.

2022. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészségtelen, és melegágya a későbbi étkezési zavaroknak, jojóeffektusnak, az anyagcsere felborulasának, egyre több lelki problémának.

Tapasztalatból írom. Jobb ha ebbe így bele se kezd.

2022. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez nem melegágya az étkezési zavaroknak, hanem ez már az.
2022. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

És gondolja a tesód, hogy azzal a két joghurttal a lehető legtöbb mikró- és makrótapanyagot megeszi, amire a szervezetnek szüksége van. Nem sok ész szorult szegény csávóba/csajba.

Fennáll annak is a veszélye, hogy pár nap koplalás után rátör a farkaséhség és zabálni fog, mint állat, tehát még több súlyfeleslege lesz, mint amikor elkezdte ezt az eszement butaságot.

2022. júl. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!