Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg az evést?...

Hogy álljam meg az evést? Hogy fogyjak le? Mellettem az egész család egészségtelenül eszik és mindig kínálgat

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 18:21
 1/2 anonim válasza:
100%

Sajnos ezt fejben kell eldöntened.

Esetleg segít ha készítesz étkezési tervet

2021. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez valóban megnehezíti a dolgot. Szerintem mond el nekik, hogy re most szeretnél egészségesen enni, és hogy legyenek szívesek nem kínálgatni folyton, mert ógy csak kísértés e visznek. Abba nem szólhatsz bele, hogy ők hogyan esznek. Ez mindenkinek a saját szíve joga, de egy ilyen kérdést tényleg teljesíthetnek.


Nálunk is nagyon egészségtelen ül evett a család. Én elkezdtem magamra főzni. Látták milyen jól néznek ki a kaják, hogy finomakat eszek, így nekik is csináltam. Vagy odaadtam a recepteket. Nem mondom hogy ma tökéletesen esznek, de sokkal egészségesebben, mert inspiráltam őket.

Erőltetni semmit nem lehet, te is próbálj meg pozitívan hatni rájuk:)

2021. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!