Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált a Fatbond kapszula?

Bevált a Fatbond kapszula?

Figyelt kérdés
Elvileg csökkenti az étvágyat, a nassolási vágyat és nem enged mindent felszívódni a gyomorban. Vitaminokkal, gyógyszerekkel kombinálva nem ajánlják, mert kiütheti a hatását a másik szernek. Tapasztalatok ?
2022. júl. 28. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Egy kis kalóriadeficit nehezedre esne, igaz?
2022. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megvan a deficit köszönöm szépen. :D Csak érdekelt a téma. Ugyanis sokszor rám jön a nasizhatnék.
2022. júl. 28. 13:52
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Akkor ajánlom az Akaraterő Kapszulát.
2022. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát jó. De még mindig nem ez volt a kérdés.😁
2022. júl. 28. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáltam. semmire nem jó a fatbond. semmit nem segít.
2022. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan hatásos fogyasztószer, ami ne vágna haza. Ha nasizhatnékod van, változtass az étrendeden. Nem tudom jelenleg hogyan eszel, de én ha rengeteg zöldséget eszek sovány hússal határozottan csökken az étvágyam, mert nagyon eltelít. Illetve ha túl nagy a deficit az is okozhat ilyen gondot.
2022. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom fogyókúra közben vagy. Ha rádjön a nasizhatnék valamit nem jól csinálsz ezek a “csodaszerek” nemhiszem, hogy használnak..lehet nem étkezel eleget naponta, vagy drasztikusan alacsony a deficited. Egyél többet kevesebbet, hogy beleférj a deficitbe és nem lesz ilyen problémád fogyókúra alatt 5-6x is ehetsz akár egy nap, meg próbálj meg ilyenkor vizet inni! Sokszor az éhségérzet a vízhiány miatt is előjön.
2022. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Semmilyen kapszula soha nem vált be, és soha nem is fog.

Inkább örülj neki amíg müködik a fogyásod, mert a kapszula tönkreteszi az anyagcseréd és rövid időn belül vissza is fogod hízni amit leadtál. Nem írom le sokadjára, hogy miért nagyon veszélyesek ezek a kapszulák, kicsit olvass utána...


Ami neked kell, az akaraterő, önfegyelem. Ezen csak te magad segíthetsz, nem egy kapszula.

2022. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem bele tud férni a kalória deficitbe a nasi, ha a többi étkezés zöldség + kicsi, sovány főtt hús. Esetleg főzelék. Főtt tojás mehet mellé.


Zöldségeket azért szeretem mert nagy adagot is lehet enni.


Kenyeret, rizst, krumplit, tésztát kerülöm.

2022. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem éhes vagyok. A kalóriák, makrók is jól vannak beállítva, dietetikus dolgozta ki nekem. Mindig betartom, számolok, mérek. Csak egyszerűen néha megkívánom a csokit. Igazából szerintem a cukrot kívánhatom. Konkrétan nem eszek cukrot, csak a kávéba teszek édesítőszert. Eddig a gyümölcsöket használtam helyettesítésnek. Viszont már az sem segít. Megállom , hogy ne egyek csokit, de kínszenvedés. Az a baj, ha egyszer megeszek egy kocka csokit akkor nem bírom tovább kontrollálni. Utána még többet kívánok. Ezért próbálom 0-ra redukálni. Az az érdekes, hogy másfél hónapig ment, de nem akar elmúlni ez az érzés, inkább nő bennem a vágy a csokoládé iránt. Ezért reménykedtem benne, hogy a Fatbond csökkentené a sóvárgásomat.
2022. júl. 29. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!