Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás során milyen mértékben...

Fogyás során milyen mértékben fogy mellből az ember?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy fogyás során mindenhonnan arányosan veszít a súlyából az ember, de érdekelne, hogy a mellekre ez mennyire van hatással. Unokatesóm teljesen hasonló testalkatú, mint én, szintén combra és popsira hízott főleg, de aztán nekiállt többet sportolni és odafigyelt az étrendre is és nagyon csinos lett, viszont a mellei konrkétan eltüntek. Mielőtt meghízott volna se volt nagy, de azért látszott, de most kb semmi, szinte totál lapos lett. ÉS bevallom ez kicsit megrémisztett mikor először láttam, nyilván nem akarom ezt mentségként, meg kifogásként használni, rajtam jóval több felesleg van és inkább legyek egészséges, de ez ellen nem lehet mit tenni? oké nincs rá garancia, hogy ha én is lefogyok, ilyen sokat fogyok mellből, de azért örülnék, ha a formája megmaradna és nem kéne kamu push-up melltartót viselnem. A mellre való edzés esetleg segíthet? a kondiban főleg férfiak szoktak mellre edzeni, de esetleg a nők esetében is hozhat eredményeket?

2022. aug. 5. 20:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
Az ember, vagy az ember lánya?
2022. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az ember lánya.. :D jogos amúgy teljesen, a férfiak is hajlamosak mellre hízni
2022. aug. 5. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, nem tudhatod amíg nem próbálod meg
2022. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Genetikától függ, ki honnan fogy.
2022. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Mutass képet
2022. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nálam 15 kg fogyás kb 7 cm-t vett le. De nem baj, mert most “feszesebb”. Azóta 1-2cm-t ingadozik, a súlyom meg 3-4 kg-t.


Egyébként ha mellizomra edzel, segít, egyrészt segít feszesen tartani, másrészt az is ad hozza, ha neked ez fontos :)

2022. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez genetika cukorgolyo
2022. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Alkatfüggő/ genetika.

Nekem már derék-has- csípő,combok,kb mindenhonnan ment le 10+ centi, mire a melleim még ugyanakkorák voltak. Onnan csak később kezdett fogyni, nagyon lassan a felesleg. Ilyen típus vagyok. Mindig is mellből fogytam a legnehezebben.

2022. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a kosárméret 1-et, a pánt méret viszont 3-4 méretet csökkent.
2022. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
153 cm, 94 kg, 21 év, 95C ---->62 kg, 23 év, 80A
2022. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!