Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez körülbelül hány % testzsír?

Ez körülbelül hány % testzsír?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rövid háttérsztori:

-35kg után izomépítésbe kezdtem tavaly augusztusban, azaz 1 éve. 6 hónapig voltam tényleges kalóriatöbbletben, mert mentálisan túlságosan a mérlegre hagyatkoztam és amint megláttam, hogy megy fel a szám rajta, kétségbeestem és inkább hagytam, ami tudom, hülyeség volt. (félek, hogy ugyanoda visszajutok, ahol voltam, ami lehetetlen, tudom)

A többi 6 hónap szintentartásnyi kalória volt, és itt bár nem fejlődtem gyorsan, de mentálisan könnyebb volt.

Viszont, elérkeztem arra a pontra, hogy le kell győznöm fejben ezt a dolgot, és kalóriatöbbletben kell lennem, mert imádom ezt a sportot és kiszeretném hozni magamhoz képest a legtöbbet belőle. (Nincsenek versenyzői céljaim, viszont komolyabban veszem, mint az átlag emberek. Valahol a kettő között állhatok mentálisan. :D)


Szóval: Erre simán mehetne egy 2-300-as kalóriatöbblet? 2-300-as kalóriatöbblettől nem híznék el, gyorsabban meg nem is szeretném, mert nem sietek sehova..


[link]


[link]


[link]



2022. aug. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Kb 20-24
2022. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

U.i: Nem "forma ellenőrzést" kérek, tisztában vagyok a gyengeségeimmel, igyekszem javítani rajtuk.

Szimplán nem tudom, hogy mennyi tzs-on lehetek most. Sosem tudtam megállapítani. Azt tudom egyedül, hogy, amikor még rajtam volt a 35kg felesleg, akkor 34% körül voltam.

2022. aug. 7. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A képek sem elérhetőek.
2022. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, képek nem működnek.
2022. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!