Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gondot okozhat e a fogyásban...

Gondot okozhat e a fogyásban a sok tejes kv?

Figyelt kérdés
Ternéaztesen azt is beleszámolom a kalóriába viszont egy adag kv nekem 137 kalória... ha megiszok egy nagy hármat akkor ugye annyival kevesebbet tudok enni. Ez jelenthet problémát? :o

2022. aug. 16. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Döntsd el, hogy neked belefér-e neked napi 500-600 kcal kávéra beáldozni. Olyan ez, mint a vásárban vásárolt zsetonok. Nekem beleférne, másnak nem biztos. Döntsd el te, magadra szabva.
2022. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Fogyni fogsz, ha kalóriadeficitben vagy, és emellett még fontos, hogy legyen meg a kellő fehérjebevitel. Bár, en nem pazarolnek el ennyi kaloriat kavera, hogy aztán egesz nap meghaljak az éhségtől. Vitamin, asvanyi anyag, rost bevitelre is figyelj.
2022. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tuni. Mivel beviszel így kb 400 kalóriát ami nem lakat jól, nem táplál ezért a nap folyamán sokkal éhesebb lehetsz.

A helyedben biztos ennék mellé pár szem teljes kiőrlésű cukormentes kekszet és így a tejből egy önmagában is értékelhető étkezés, ez esetben tízórai lesz. És akár 2 órára eltelít, nem megy úgymond feleslegbe a kalória mintha csak a kavet innad

2022. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoz gondot a fogyásban, ha beleszámolod a kalóriákba azt is. Viszont az úgy 400 kalória. Én ennyit nem pazarolnék erre, túl sok kalória olyanra, ami nem is laktat. Max. egy pohárnyit innék akkor, az azért még beleférne, de 3 adag? Nekem nem. A legjobb nem inni a kalóriakat, hanem enni.
2022. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

A 137 kalória az összeg napi kávé, nem? Nemcsak egy adag?

A 400 már napi egy liter tej lenne :D

2022. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Anno mikor elkezdtem diétázni, rájöttem, hogy miért megy lassabban, mint kellene.

Tejeskávéztam napi 3x, adagonként 2 deci tejjel (összesen 6 dl = 264 kcal), ami a napi deficitem felét tenné ki.

Aztán megváltozott az ízlésem (hiába, öregszem), így sokkal kevesebb tejjel iszom a kávét, épphogy csak löttyintek bele, így már csak másfél deci tej a napi adagom. Megéri próbálkozni azzal, hogy kevesebb tejjel iszod, szerintem is "luxus" az a napi párszáz kcal csak kávéra.

2022. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Napi 3x tejeskávé nem kevés. 100 ml 2,8%-os tehéntej kb. 60 kcal. Ebből ha mondjuk egy adag tejeskávéba teszel 250 ml-t, az 150 kcal, ez már napi 3x 450kcal, ami nem elhanyagolható... Készítheted zsírszegény tejjel (40 kcal / 100ml), növényi tejjel (drágább, de kb. 10-30 kcal / 100ml körül vannak), vagy egyszerűen kevesebbet iszol...
2022. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
A "k" és "v" betű kalória mentes.
2022. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
34%
Nem okoz gondot.
2022. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!