Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? (bővebbe...

Mit csinálok rosszul? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Üdv!

Hol is kezdjem...na szóval rendelkezek egy "kis" felesleggel ,amit szeretnék leküzdeni magamról és egy teljesen új életet akarok kezdeni. 15 éves srác vagyok 183cm magas és kb. 105kg. A sporttal úgy érzem nincs gond ,mert sportolok rendesen.

Ez a heti sport:

Hétfő : Foci edzés

Kedd: Konditerem

Szerda: Konditerem

Csütörtök : Foci edzés

Péntek : Konditerem

Szombat : Meccs

Vasárnap : Pihi


A tervem az ,hogy ne kövér legyek hanem szép izmos. Ennek megvalósításában szeretném kérni a segítségeteket. Azt tanácsolták ,hogy edzés után egyek fehérjét pl : hal,rizs,disznó karaj, szárnyasok. fél év alatt szeretném leadni a fölösleget a utána meg elkezdeni izmosodni,izmosodni és izmosodni. Szóval:

Reggel 6 óra : 1 pohár kefir vagy natúr joghurt.

10 órai : 1 graham zsemle benne csirkemell,sajt,paprika v. paradicsom (esetleg mindkettő)

ebéd : Ugyanaz ,mint a tízórai mivel suliban vagyok.

uzsonna : valami zöldség,gyümölcs vagy saláta.

Vacsora (6 óra körül) : fent már megírtam mivel suli után edzek ezért : rizs v. saláta + hal v. disznó karaj v. valami szárnyas.

A fociedzésem 5-kor kezdődik és fél nyolckor érek haza szóval aznap vacsorázni nem tudok. Ezt ,hogy oldjam meg? Mert akkor egész este éhes vagyok ,de olyankor meg már nem igazán szabadna enni. Hol hibázik az "elméletem"? És mit rontok el?


Néhány kép:


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 24. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de a barátom is ilyesmi alkat. Akármit diétázik, nem változik semmi. Mondjuk ő nem sportol.
2010. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De neki legalább van barátnője..
2010. szept. 24. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdem h huzd ki magad!

Máris jobb lesz az összkép:)szerintem vacsora mikor késön érsz haza,túró,light joghurtok mehetnek.

Amugy átlagban jó az étrend,főleg h sportolsz is,végre valaki aki nem koplalással akar fogyni.

Azért ha tudsz egyél főtt kaját is!!

2010. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Napközben nyugodtan egyél többet!!! És szerintem este fél nyolckor is nyugodtan bekaphatsz egy kis csirke husit, ha nem fekszel le egyből. A sport tök jó!!
2010. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] -> Itt kéne elkezdeni. Olvasd végig, és ha van kérdésed, írj.
2010. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%

A legeslegfontosabb, hogy este már ne egyél. Ha mégis eszel, akkor kizárólag puffasztottrizst, vagy üresen, vagy pedig tejföllel. Ez jóllakat, viszont egyáltalán nem hízlal. Mivel iskolába jársz, így elég nehéz betartani azt, hogy rendesen egyél ebédet..Szerintem a reggeli legyen egy szendvics - pl olyan, mint amilyet tízóraira írtál. Ebéd pedig már otthon legyen, kb 2-3 körül (ha azt úgy meg tudod oldani). Ez az edzésed előtt van jóval, és így nem kavarodik fel benned az étel később, hiszen lesz ideje leüllepedni kicsit. Ebédre gyakorlatilag mindegy hogy mit eszel, persze az egészséges kereteken belül. Figyelj oda rá, hogy a lehető legkevesebb fehér kenyeret egyed, valamint kerüld a cukrot és persze a szénsavas üdítőket is. Edzés után pedig a már fentebb említett puff.rizs és tejföl kombináció. Ha pedig bármikor úgy érzed - pl suliban, hogy éhes vagy, igyál meg egy nagy pohár vizet (min 2,5 dl) és várj, el fog múlni. Sok sikert Neked! És hidd el, nem mindenki szereti a vékony fiúkat :) Ja, és küldj majd helyzetjelentést itt!

22L

J.

2010. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 181cm vagyok, és 115kg-ról indultam. Két hónapja fogyózom, most kb. 103kg lehetek. Nekem is nagy a hasam, de izmosabb a hátam és a mellem, meg a kezem. Mikor kezdted a gyúrást?
2010. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gyúrást most kezdtem csak. Szóval abban még eléggé amatőr vagyok:)
2010. szept. 24. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!