Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok egy egy napos mintaétr...

Írnátok egy egy napos mintaétrendet diétához? (hús nélkül)

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, ti mit értetek diéta alatt:) Köszike:)
2010. szept. 24. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ránmtott karfiol ezersziget salátával , sült cukkini + paradicsom, olaj nélkül tepsiben sült krumplival.

Paradicsomleves.


Amúgy én eszem húst, szóval nem nagyon tudom miket lehet anélkül.

2010. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a diéta gyógyító étkezést jelent tulajdonképpen. szóval, attól függ, milyen betegségre, problémára vonatkozik.
2010. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
őőő.... fogyókura címszó alatt szerinted milyen betegségre?:D elhízás??xD
2010. szept. 24. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért pont a lényeget húzod ki?Na jól van

1.protein turmix

2.4 tojásból rántotta,paradicsom,tk kifli

3.4 fött tojás,brokkoli,1 alma

5.edzés

6.protein turmix

7.4 főtt tojás,rizs

8.sovány túró

2010. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ugye most viccelsz... 12 DARAB TOJÁS?:O:O:O

Napi 3 még eléggé ajánlott, na de 12??

2010. szept. 24. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs hús valamiből be kell vinni a fehérjét,hogy ne izomtérfogatból fogyj.A sárgáját add a kutyának!Egyébként lehet,hogy még így sem jönne össze hús nélkül az elegendő napi fehérje adag.
2010. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy a diéta gyógyító étkezést jelent.


kérdező, ha egy kicsit tovább gondolnád, amit írtam... az elhízás összefüggésben lehet pl. a szív- és érrendszeri megbetegedésekkel, a cukorbetegséggel, a pajzsmirigyproblémákkal, lehet, hogy van, akiknek epeköve alakult ki stb. Mindegyik más diétát igényel - persze, van, akinek mindegyiket egyszerre be kell tartani.


A húsmentes étkezést van, akinek egészségügyi okok miatt tartania kell, de amúgy eléggé felborítja a normál táplálkozást. Ahogy láttam, sokkal zsírosabb és szénhidrátdúsabb lesz az étrendje annak, aki vegetáriánus lesz.

2010. szept. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én alapból vega vagyok már évek óta. És nicnsen semmi egészségügyi probléma a háttérben. csak van rajtam 12-15 kg fölösleg, amúgy makk egészséges vagyok. Rendszeresen járok orvosi vizsgálatra:)
2010. szept. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!