Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tésztafélék diéta idején?

Tésztafélék diéta idején?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a csirkemell, hal, sovány húsok a helyén valóak, de - változatosságként - be lehet néha iktatni ebédre tésztát? Ha igen, milyen feltéttel, összetevőkkel?
2010. szept. 24. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
sztem pár dkg durumtésztát húsmentes szósszal néha bevállalhatsz.
2010. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a hússal van a probléma, hanem általában a szószokkal. Túl sok bennük a tejszín, tejföl, liszt stb.

Tésztát néha ehetsz. Nem tudom, hogy szereted-e a teljes kiőrlésű tésztákat, mert az lenne a legjobb. Azok gyakran tojás nélkül készülnek és amúgy nem drága, kb. 200Ft egy csomag. Az ízük sem rossz, legalábbis én szeretem.

Ha ez ehetetlen számodra, egyél durumlisztes tésztát. Persze ebből sem kell fél kilót megenni.

Feltétnek mehet valamilyen paradicsomos szósz (de rendes paradicsomból, cukor nélkül), egyéb zöldségek, kevés sovány sajt, sovány túró, sovány hús.

Azért heti 1-2 alkalomnál többször ne nagyon egyél tésztát.

2010. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. szept. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!