Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Unalomevés ellen van bevált...

Unalomevés ellen van bevált módszeretek?

Figyelt kérdés

Igen tudom; "Foglald el magad!"

Kicsit bővebb kifejtést kérek nektek mi vált be.

Egyedül élek, párkapcsolat/gyerek nincs, csak egy macska, dolgozok is. Sok szabadidőm van amikor is szeretek a gép előtt ülni, filmezni és unalomenni.

Amit persze utána baromira megbánok hisz nem is voltam éhes, feleslegesen ettem. Pedig még egy 10 kilótól szeretnék megszabadulni, de ez gátol.

Hátha van valami tippetek! :)



2022. aug. 31. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen nyugodtan megehetsz filmnézés közben mondjuk egy tál répát, amit előzőleg letoltál uborkagyalun, hogy azt higgye az agyad, csipszet eszel.
2022. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is répát rágcsálok..vagy csinálok valami zöldséges smoothiet és azt kortyolgatom
2022. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez a répa csipsz nagyon jó ötlet!:D Nem is jutott még eszembe.
2022. aug. 31. 21:08
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk filmezés helyett emeld fel a valagadat a számítógép elol es menjel ki futni. Csodás unalomuzes a sport
2022. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szoktam futni és edzeni is, de mindennap túlzás lenne. :) Természetesen nem ülök egésznap a gép előtt.
2022. aug. 31. 22:20
 6/22 anonim ***** válasza:
3%
Nem túlzás. Jobb mint az unalmeves. Az nem túlzás szted h minden szabadidőmben nasizgatsz mikor 10 kg akarsz fogyni? Nincs gyereked vagy valami dolgod? Elkepeszto
2022. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nos, ezt sem írtam sehol, hogy minden szabadidőmben nasizgatok, de oké, ha te mondod. :D

Gyerekem nincs, dolgom viszont van a munkahelyen ahogy azt a kérdésemben is kifejtettem.

Egyéb felesleges kötekedés hasznos válasz helyett?

2022. aug. 31. 22:29
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
Azt irtad sok a szabadidod. Ha nem lenne olyan sok nassolas akk nem akadályozna a fogyasban csak erre gondoltam. Es ha inkabb mozognal abba a szabadidőben akk mínusz 500 kcl lenne nem plusz. Egyatalan nem túlzás heti 4-5 edzes. Nem tudom h tud unatkozni egy felnőtt. Csak probalom megwrteni
2022. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Értem én. Kinek mi. Valakinek túlzás, valakinek nem főleg ha mellette dolgozol is és egyedül vagy mindenre. Gondolok itt a házimunkára.

Szerintem kortól független az unatkozás, de mindegy is. Mindenkinek más erről a véleménye. :)

2022. aug. 31. 22:48
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted mas akinek van gyereke is es dolgozik is, az nem egyedul van sokkal tobb mindenre?
2022. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!