Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alábbi linken található...

Az alábbi linken található szőlődiéta is izomból fogyaszt?

Figyelt kérdés

[link]

Nem igazán értem, hogy miért buknak ki egyesek minden villámdiétára. Pedig ez például szerintem tökéletesen megfelel azoknak az elveknek, amiket folyton írtok (több fehérje, kevés szénhidrát, sok zöldség, gyümölcs, ötszöri étkezés). Nos? Ez akkor szintén jojo--effektushoz vezet?


2010. szept. 25. 05:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A szolonek nagyon jo tisztito hatasa van es En mar nagyon regota hasznalom.

Sosem dietaztamk, az etkezesi szokasaimat valtoztattam meg!


Tehat szolo!

Reggel ehgyomorra eszem, vagy frisslet fogyasztok, 2-3 dl, igy a ered el a tisztio hatast eredmenyesen, mivel reggel meg a gyomor ures, es ez nagyon fontos ilyenkor.


Amikor szolo napot tartottam, akkor ha ehes voltam, akkor magokat ettem, de nem zacsko szamra, csak egy par szemet!

De kenyeret is ehetsz melle, mert ettol meg nem fogsz hizni.

Szoja babot ledaraltam, s du. amikor let keszitettem abba beletettem 1 kanallal, es 1 kanal olivat.


Nyugodtan probalkozz, de nagyon egeszseges es hatasos, akkor amikor mindig ehgyomorra iszol,egy tisztito hatasu let, vagy gyumolcsot, vagy zoldseget!

2010. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok!

Azt meg hozza teszem, hogy En normalisan etkezem, tehat fozok, es elfogyasztom az ebedemet, es sosem ettem csirkemellet, mivel En nem szeretem!


Az is fontos, hogy olyat egyel, amit szivesen fogyasztasz, mert ha nem igy teszel, akkor artasz a gyomrodnak, tehat kenyszerbol ne fogyasz el semmit.

Nekem bevalltak a zoldseg levesek, amikbe neha csirke hust is tettem, es inkabb aprolekot az iz miatt, es ez igy nem fog hizlalni, de masodikat mar nem ettem.


Az olajban sulteket keruld, a zsirosabb husokat pl. tarja stb. egy porkoltnel, a fott krumplit es a parolt rizst ettem es zoldseggel, s keves hussal.

Vacsorara sosem ettem gyumolcsot, mivel ekkor nem ures a gyomor igy a gyumolcs esti fogyasztasanal erjedni fog a gyomorban, tehat nem egeszseges.

Gyumolcsot mindig napkozben es etkezesek elott!

2010. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy felel meg a több fehérje elvének.Alig tartalmaz fehérjét.

Te is ki tudod számolni mennyi fehérje kell egy napra.

Tskg x 1.5.Ha sportolsz is mellette tskg x 2.

Ilyen női oldalakon meg alapból ne nézz ki magadnak diétát.

De nézd meg a diatetikus dagadt arcát,aki ajánlja!Vicc.

Olyantól fogadj el tanácsot aki jól néz ki.Izmos vagy alacsony a testzsírja.

2010. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok!


A szolo izombol nem fogyaszt, de a tisztito hatasa miatt fog fogyasztani, mivel az ereket es a beleket szabaditja meg a lerakodastol,

s ez a test szerkezetere vonatkozik, tehat itt lenyegtelen, hogy ferfirol vagy norol van szo, mivel

a szervezetet tisztitja, de nem az izmokat!


A ferjem sportolo igy tudom, hogy minek van tisztito hatasa, mivel Mi mar evtizedek ota igy elunk, es ezert mertem hozza szolast irni, mivel tapasztalt vagyok.


Nyugodtan ihatod a szolot, es a zoldsegleveket, mert igy

csak egeszsegesebb leszel, de etkezz rendesen!

2010. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!