Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hány kalória lehet?

Ez hány kalória lehet?

Figyelt kérdés
2 müzliszelet reggel,joghurt,tepertös pogácsa,kicsi turorudi, egy mogyorós cukor, pirítós üresen, 10 db dió meg egy kis szelet kenyér szalámival és vajjal. én olyan ezerhatszázra saccolom
2010. szept. 25. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

szia. csak seccperkábét tudok mondani szoval ne vedd szent irásnak:) :

müzlisszelet: kb:160

joghurt: 90

tepertös pogárcsa: 200

kicsi turórudi: 300

mogyoros cukor: 100

pirotós üresen: 50

10 db dió: 500

szendvics: 400-500

összesen kb:1500

amugy fogyozol? :)

2010. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia. igen. de bünöztem ma kicsit és most lelkiismeretfurdalásom van:s de ma már nem eszek semmit
2010. szept. 25. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem legalabb 1800, de a fo baj az, hogy NINCS benne zoldseg es gyumolcs egyaltalan, viszont olajos-zsiros (tepertos pogacsa es a dio kulonosen, de a szalami sem semmi..) es rendkivul magas cukortartalmu (muzliszelet, mogyoros cukor, turo rudi). Aztan par ev mulva majd irsz egy sirankozo kerdest, hogy "cukros lettem, mit tegyek..."


Legalabb 5x egy nap egyel zoldseget es gyumolcsot, ez nagyon fontos!!!

2010. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom minden nap iktatok be gyümit meg zöldséget csak ma ettem ilyen szrokat
2010. szept. 25. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
szia elsö vagyok. nee!nee! ne legyen büntudatod... ha ezt elkezded bele ekrülsz a szörnyü ördögi körbe. tudom miröl beszélek bulémiás vagyok. vannak jobb és rosszabb napjaim. a jobb napok annyit jelent hogy 1-2 hashajtot szedek be és normálisan eszek . a rosszabbak pedig hogy bezabálok és hashajtozok mint állat (napi 7-10) vagy koplalok mint állat... szoval ne tedd! hánytatást is csináltam de annyira nem vagyok hülye hogy a jo fogaimat tönkre tegyem csak fogyni szeretnék és szép vékony:) szoval sok szerencsét és eröt.
2010. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát már nemazért de eléggé fölé saccoltok! nincs 1600kcal! 900- NAGYON MAX 1200kcal lehetett.
2010. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!