Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akupunktúrás fogyókúráról mit...

Akupunktúrás fogyókúráról mit tudtok? Jártok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 17:35
 1/1 anonim válasza:
Hatásos ha tényleg akarja valaki. Csak az akupunktúrától nem várhat el senki semmit ha nem változtat az életmódján/étrendjén. Mozogni KELL! Bár nem lehet ezzel sem sokat egyszerre leadni, mert kórosan alultápláltságot okozhat. 600 kalóriának kén naponta meglennie, de szerintem marhaság, mert attól nem megy el az étvágyad :D 600 kcal az semmi! Én sem tartom be, de nagyon nagyon megválogatom, hogy mit eszek és mivel! Nekem fülbe szúrják, de nem fáj :) Nekem 12 alkalom! Nekem bevált, hogy kilencedik alkalommal megyek a 12-ből és 4,2 kg ment le, de a diétát utána is tartani kell, hogy meg is maradjon a súly, amit leadtam! A hatása még kb 1 hónapig tartós tűvel fent tartható és még fogyás tapasztalható, de jobb véleményt a kúra után tudok mondani! Csak hajrá, de azért ne vidd túlzásba ezt se, mert lehet, hogy rosszat tesz a szervezetnek. Mértékkel kell enni mindent és nem lesz baj!
2011. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!