Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lettetek zárkózottak,...

Mennyire lettetek zárkózottak, otthon ülősek 120-130 kiló fölött?

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam, hogy a népesség 5-8 százalékának 50% fölötti testzsírja van, de nem észleljük ennyinek, mert az ilyen súlyú emberek inkább otthoni életre rendezkednek be, kevesebbet járnak szórakozni, ritkábban vásárolnak be, és hasonló okok.

2022. szept. 19. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 120 volt a rekordom 177 centihez, nőként.

Én viszonylag mozgékony voltam, jártam a barátnőimmel ide-oda, éjszaka táncoltunk, vőlegényemmel túráztunk, szóval nálam olyan óriási probléma nem volt, mégis szégyelltem a testem és mindent megtettem, hogy takargassam.

Szerencsére időben észbe kaptam és lefogytam.

2022. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte teljesen otthonülőssé váltam. Munkát leszámítva ritkán dugtam ki az orrom a házból. Mindkét kedvenc elfoglaltságom is az otthonomhoz köt, imádok könyveket olvasni, és neten sorozatokat nézni. A férjem is szeret lustálkodni ráadásul a bevásárlás nálunk az ö dolga, így még annyit sem mozogtam pluszban.

Aztán egyre rosszabb lett idővel, érezni kezdtem hogy a végét járom, ekkor 170kg voltam, így életmódot váltottam és lefogytam. Most már 67 vagyok. Továbbra sem szeretek emberek közé menni, és a lustaságom is megmaradt, nehezen veszem rá magam a mozgásra, csak azért csinálom mert muszáj. De legalább találtam olyan mozgásformát amit kedvelek. Programozni viszont azért kicsit gyakrabban eljárunk:)

2022. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nálam semmi köze a testsúlyhoz, a barátok koptak ki akikkel szórakozni jártam. Megnősültek, gyerek, külföldre költözés stb. Egyedül meg nincs sok kedvem.
2022. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Én 50 kilósan is olyan dagadtnak meg csúnyának érzem magam hogy inkább ne mozduljak ki... nem kell ehez 130 kilónak lenni
2022. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
nekem anyukám ennél több és nála szociálisabb embert nem sokat ismerek
2022. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem testsúlyfüggő. Nyilván a Vivicittán nem fogod őket látni, de élik ők is az életüket. A kényszerű otthon ülés szerintem 250 kiló után van.
2022. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Én jelenleg is 110 kiló vagyok most kezdtem az egyetemet hát elég nagy változás az életembe az biztos

21/F

2022. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt kb 2 évben híztam meg nagyon. 93 kilóról indultam 7%os testzsír mellett, most 125 kg körül vagyok, de voltam ennél több is. Egyáltalán nem rendezkedtem be az otthoni életre, egy hónapos sérülés utáni gyógyulást követően még edzeni is visszamentem, amit azóta se hagytam abba. Ugyanúgy van szociális életem, ahogy korábban volt. Sőt enni még többet eljárok, mint azelőtt :D

27/F

2022. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igen,baromi lusta lettem. A kilòkkal együtt jött a lustasàg nincs kedvem, nem akarok sétàlni stb...

Mondjuk 140kgt mozgatni nem egyszerü menet amúgysem.

2022. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!