Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervvel fogyhatnék...

Milyen edzéstervvel fogyhatnék, formálodhatnék annyit hogy 2 hét alatt látszon az eredmény? Mennyi kalóriát kellene égetnem naponta ehhez?

Figyelt kérdés

Ugyebár megvan mindenki kalória szükséglete, ugy tudom annyit minden nap elégetünk akkor is ha csak az ágyon fekszünk, tehát az érdekelne hogy a saját kalória szükségletemen kívül mennyit kellene még elégetnem?

160 cm vagyok, 70 kg, 16/L, nem vagyok sovány de egyébként szerintem tulkövér sem viszont szeretnék vissza fogyni kb 60kgre (természetesen nem 2 hét alatt csak szeretném ha addig látszodna az eredmény) és ehhez formálódni főként derék, has és combból valamint szeretném ha kerekebb lenne a csipőm mert most inkább szögletes mint sem kérek, hip dipnek nem nevezném, erre is szeretnék valami gyakorlatot.

Eddig kb napi fél/1 órát edzettem de most ebben a 2 hétben ugy gondoltam szánnék rá 1-2 órát vagy napi akár többször 1 órát amikor úgysincs dolgom és unatkozom.

Utána nem lesz ennyi időm de persze akkor se hagyok fel vele. Ha haza érek tervben van hogy futok is legalább 1 órát. Valami olyan edzés kellene amihez nem kellenek sulyok sem semmi mert sajnos nem áll rendelkezésemre. Segitségeteket köszönöm



2022. aug. 14. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Két hét alatt semmi nem fog látszódni. Két hónap alatt se biztos, hogy látszódna, a két hetet hagyjuk is. Súlyok nélkül pedig a szó szoros értelmében nem leszel izmos. Persze lehet otthon saját testsúllyal maszatolgatni, fekvőzgetni, felülésezgetni, meg ugrálgatni YouTube videókra, de attól nem leszel "formás". A YouTube videókon látható csajok sem a jógaszőnyeges fetrengésektől lettek formásak, és nem két hét alatt.
2022. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Sosem fogsz ezzel a hozzáállással lefogyni.
2022. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor az előttem szólók kövezzenek meg.

Le tudsz fogyni otthon. Mert a futás és különböző "ugrálgatások" is kalóriadeficitet eredményezhetnek, ha úgy eszel és "ugrálgatsz". Ha egészségesen akarsz fogyni napi 5-600 deficit neked maximum az, amit be kell lőni. És ez 2 hét alatt 1 kiló számokban kb, ami való igaz, hogy nem látszik.

Az sajnos igaz, hogy nem formásodsz otthon súlyok nélkül túlságosan, a guggolás, fekvő, felülés ugyan rengeteget segít, de legalább két kilós és 5 kilós súlyok kellenének előbb utóbb.. meg hát én otthoni edzegetéshez is használok eszközöket. A terembe lejárni viszont sokkal de sokkal jobb, befektetés úgymond.

Lépcsőzés is segít egyébként, ez csak egy tipp.

2022. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Suerintem meg semmi gond nincs azzal, ha nincs súlyzód, fiatal vagy, bőven jó a saját testsúlyos edzés, tkp bármi. Első körben fogynod kell, utána tudsz izmosodni majd.


De abban igazat adok a többieknek, hogy nem lesz eredmény két hét alatt. Majd karácsonyra talán látszik valami.

2022. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16/L jelen, én is jártam ott ahol te, 153cm/58kg vagyok jelenleg és az izom miatt. Otthoni edzésekkel kezdtem, inkább hourglass videók váltak be nagyon, mai napig csinálom, plusz futok is, de a legfőbb dolog az edzőterem. Nagyon sokáig féltem menni egyedül, szereztem valakit aki eljön velem, azóta egyedül járok már 4 hónapja és imádom, komolyan szórakoztatóbb edzeni, légkondival és zenével, nagyon jó gépek vannak és nagyon látszik az eredmény. Laposabb has, vékonyabb derék és nagy lett a fenekem. Ettől leszel szálkás igazán nem az otthoni edzésektől. Tényleg nem sokat ér az otthoni edzés hidd el, voltam ott, és az eredmények sem jönnek úgy hiába várod. Ha tényleg komolyan gondolod akkor bizony elkell menni edzőterembe, letolni azt az 1 órát naponta és hidd el hogy lesz eredmény. Nem két hét alatt persze. Az evésre is figyelj oda, én mindent eszek amit eddig is csak nem annyit mint eddig de ha komolyan kezdesz edzeni ugyis automatikusan egészségesebben eszel és többet iszol
2022. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!