Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát ehetek?...

Mennyi kalóriát ehetek? Adataim lent

Figyelt kérdés

Régebben is fogyóztam, de nem ekkora súlyból

Régi adatok és kalória: 160cm 65kg 1200kalória

Ezt egész jól bírtam, le is fogytam, de most 1200as étrenddel éhenhalok és abba hagyom az egészet már hónapok óta.. a nagy bohóckodásomba még híztam is, mert 2hétig “”””fogyóztam”””” utána kivoltam éhezve és zabáltam 1 hónapig majd ez megismétlődött( egyébként tavaly november óta van ez, akkori súlyom 78kg volt, most 86)

Ekkora súllyal 1200 eleve nagyon kevés? Lehet ehhez köze? Mennyit kéne ennem, hogy estére ne érezzem magam úgy, mint aki egésznap max 1 kiflit evett? főtt ételből csirkemell van 90%ban meg rizs vagy törtkrumpli, de nyilván nem csak ebből zabáltam be, kis csoki kis péksüti kis ez-az-amaz, és még ígyis éhes vagyok 😂


2022. szept. 22. 20:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
Gratulálok🙂 És megnyugtatlak,egyáltalán nem lassú,nekem azóta kb. 4kg ment le szóval nagyon jól haladsz. Kitartást🙂
2022. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!☺️ neked is kitartast, nagyon ugyes vagy! Remelem en is elszant maradok
2022. nov. 11. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!