Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék tartósan? Ha...

Hogy fogyhatnék tartósan? Ha a kalóriabevitelt vagy a szénhidrátbevitelt csökkentem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a kalóriafelhasználást növeled ;)
2010. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mozgással, és olyan étrenddel, amit életed végéig tudsz követni.
2010. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kalóriabevitelt kicsit csökkented (3-500 kcallal), szénhidrátbevitelt csökkented fokozatosan, fehérjebevitelt növeled, emellett szükséges a mozgás.
2010. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2010. szept. 27. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
mindkettőt csökkentsd,de ne ész nélkül.Ha nem eszel szénhidrátot, nagyon hamar ki fogsz éhezni rá, és megbukik a diétád.Ez személyes tapasztalat.Én másfél hónap alatt 13 kilót fogytam napi ezer kalóriával,mozgás nem volt.Minden nap ettem két szelet tönkölybúza kenyeret /toast kenyérből, tehát nem nagy szelet/,és ettem rizst is, bár nem minden nap.Amiket ettem az a saláta(paprika,paradicsom,uborka,feta sajt,néha füstli,joghurtos salátaöntet,amit kefírből és porból kevertem),zöldségleves,roston sütött csirke,pulyka zöldséggel,zöldséges rizs.Ettem joghurtot,a kenyeret sonkával,sajttal ettem meg zöldséggel.Most ennyi jutott eszembe.
2010. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!