Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már csak 10 kg feleslegem...

Már csak 10 kg feleslegem van, de nagyon belassult a fogyás, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

120-ról mentem le 90-re, magas vagyok és nagyon izmos (28n), így már csak 10 kg feleslegem van. Nagyon lassan megy már le, 1700 kalóriát eszem egy nap átlagosan, amivel még mindig fogynom kellene, de már csak havi fél-1 kg sikerül.

Vegyem lejjebb a kalóriát 1500-ra? Csökkentsem a szénhidrátot? (nagyon hízékony vagyok,de egészséges) Esetleg sportoljak többet? Most egy héten 4x edzek, 3 súlyzós és 1 kardió. Félek hogy 1500 kalóriával nem tudnék edzeni olyan hatékonyan.


2022. okt. 12. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne csökkentsd a kaloriát semmiképp. Az utolsó 10 kiló mindig a leglassabb és legnehezebb. Az utolsó 5 ennél is lassabb.

Amit tudsz, az a türelem és a várakozás.

Illetve ha eddig nem számoltal makrókat akkor makrókat számolni. Nekem pl az indította be a fogyást ha kevesebb zsírt ettem és több (komplex) szénhidrátot. 65 grammról 51 grammra vittem le a zsírt. És azzal beindult. Illetve arra is figyelhetsz hogy konzisztens legyen. A kalória se ingadozzon a napok kozott sokat es az egyes etkezesek kaloriatartalma is legyen kb ugyanannyi es edd kb ugyanakkor.

2022. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most így néz ki egy napom makrók szemporjából: 150 gramm ch, 150 gramm fehérje, 50-55 gramm zsír.
2022. okt. 12. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el futni, úszni vagy ilyesmi.
2022. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Spinning nagyon jo probald ki
2022. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fehérje feleslegesen sok, ch kevés. 90 kilósan intenzivbedzés kellett, fogyáshoz elég a 135 gramm is. De amúgy jónak tűnik.

Reggelire, ebédre (vagy edzés előtti étkezésekre) mindig edd meg a napi kalóriáid nagyobb réyzét.

2022. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!