Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az infraslimX...

Mennyire hatásos az infraslimX infrás biciklizés? kb 5x voltam, kg-ban nem nagyon ment le, de látványosabban kisebb lett a hasam, természetesen odafigyelek, hogy mit és mennyit eszek.

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én részben azzal fogytam 25 kgt. Kerékpározást és ezt kombinálva.


De azért öt alkalomtól ne várj még csodát. Heti legalább kétszer,de inkább háromszor járj el, nagyon max két hónap alatt érezni fogod a változást.

2022. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyáltalán kalóriadeficitben vagy?
2022. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, számolni nem számolom tudatosan, de körülbelül olyan 1500 kalóriát viszek be egy nap. 163cm 93 kg. Januárban kezdtem a diétát, májusig sikerült 12 kg-t fogyni azóta pedig stagnál. Heti 2x járok tekerni amivel 900 kalóriát égetek el.
2022. okt. 12. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Ne dolj be ennek a faszsagnak, nem egetsz te el 900 kaloriat egy ilyen kis tekeressel, ez nem realis :D


Igazabol semmivel se tud tobbet ez a szar, mint ha siman bicikliznel. Talan a narancsbornek jot tesz a meleg, de oszinten en ebben se vagyok biztos. Szoval sok penzt sporolsz magadnak, ha inkabb veszel egy kondiberletet es ott edzel meg tekersz a biciklin. Esetleg egy szemelyi edzohoz elmesz; bar az mar lehet dragabb, de ertelmesebb, mint erre kolteni a penzt.


A stagnalas normalis, de ekkora sulynal majus ota megallt a fogyas, ez mar inkabb azt jelenti, hogy nem vagy deficitben. Szamolni kene a kaloriakat kerdezo, pontosan.

2022. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1:

Nem mostani a kérdés, de heti 3x ez a tevékenység baromi drága

ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!