Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet olaj nélkül sütni-f...

Hogy lehet olaj nélkül sütni-főzni?

Figyelt kérdés
Mert a párolt hús nem valami változatos, hamar meg lehet unni, lefogyni meg nem lehet hamar, meg nem is akar az ember visszahízni.
2010. szept. 27. 14:46
 1/10 orsybaba88 válasza:

a szervezetednek szüksége van zsiradékra, mert vannak zsírban oldódó vitaminok pl. Ezért nem vonhatod meg magadtól a zsírt. Nem tudom, mennyi fölösleg van rajtad.

ha én fogyni akarok, akkor ugyanazt eszem, mint e többi családtagom ebédre, anya főztjét. Ez mondjuk elég zsíros:)

és én a reggelin és a vacsorán próbálok spórolni. Ez elég hatásos, de nekem max 10 kg-tól kellett eddig megszabadulnom.

2010. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 orsybaba88 válasza:
jah, próbáld meg grillen sütni, ehhez kell minimális olaj és fűszerek is, de nem fog tocsogni:)
2010. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, én is úgy gondoltam, hogy kevés olajat használnék.
2010. szept. 27. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem Actifry olajsütőm van, és nagyon szeretem. 1 kanál olajjal süt, 1 kg kruplit vagy bármilyen rántott cuccot.
2010. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg persze sült csirkét is, nem muszáj panírozni.
2010. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olajspray-t, azzal minimálisra csökkentheted a hozzáadott zsiradékot, mégis mindenhol éri.
2010. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol lehet olajspray-t kapni? Én mindenfelé keresem, de nem találok.
2010. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb hipermarketekben szokott lenni, közvetlenül az olajok mellett. (Pl Interspar). Sajna elég drága, de megéri, mert nálam hónapokig kihúzza.
2010. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kösz, megnézem. Én a háztartási kütyüknél kerestem.
2010. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült olajsrayt vennem. :) Annyira nem is vészes az ára, 200 valahány Ft. Mondjuk ha azt veszem, hogy ezért 1 dl olajat kaptam, akkor persze, drága, 300-ért egy litert adnak, de a kütyü újratölthető, nem? Ha kifogy, olivaolajat fogok belerakni.
2010. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!