Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? 18F

Ez normális? 18F

Figyelt kérdés

Én anorexiás voltam, 2021 június és 2021 szeptembere közt. A 3 hónap alatt 90 kilóról 69re kilóra fogytam.

Ezután stagnált a súlyom de nem a normális táplálkozás miatt.. Falási rohamaim voltak így egy nap megkajáltam 4000 kalóriát, másnap 1000... Volt amikor 2 hétig zabáltam,aztán sem híztam.

Idén nyáron szerelmi bánatom volt, nem ettem semmit sokszor. 69 kilóról lefogytam 62 kilóra. Most 62ön stagnál a súlyom.

Kérdés ami ebből következik : ha sokat eszem akkor iszonyatosan kövérnek hiszem magam. Sőt az arcomat is tokásabbnak látom hasam majd kidurrant és mintha jobban lógnának a melleim. Fiú létemre... De ha normálisan eszem másnap akkor ismét szálkás vagyok..

Valamint ha sokat eszem hosszabb ideig, akár 2-3 hétig, aztán egy napig diéta visszaáll a súlyom. Sok éves alatt valódi napi 3500-5000 kalóriamennyiségre kell gondolni!

175 cm vagyok..



2022. okt. 19. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha tisztában vagy vele, hogy anorexiás vagy, akkor azt is tudod, hogy ezzel együtt jár a testképzavar.


Hiába nézed magad a tükörben, nem a valóságot látod, hanem egy dagadt rémképet.

2022. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerj segitseget szakembertol kerdezo. Ameddig a testkeped nincs rendben, addig soha nem fogsz kijonni ebbol az egeszbol.
2022. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Pszichológus kell.


Nem, nem normális.

2022. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzottan normális. Megőrülés és nem megőrülés gyorsan váltakozva, semmi egyensúly.
2022. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzátenném hogy Anorexiás vagyok lány és nem látom magam kövérnek látom azt hogy sovány vagyok látom minden bordámat. Szóval az nem igaz hogy az anorexiásak kövérnek láttyák magukat........
2023. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!