Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről, aki 12 évesen 130 kiló?

Figyelt kérdés

#12 éves #130Klio
2022. nov. 4. 15:09
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
99%
Azt, hogy el van hízva...
2022. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
67%
Ónodba a vásárba, látni ilyeneket az "őshonos" népségnek nem mondhatók között nem is keveset . Meg még ettől dagadtabbat is .
2022. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
91%
Hogy valszeg kényszeres evő. Valami miatt szorong, mondjuk traumatizálta valami, és kevés más örömforrása van.
2022. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
95%
Hogy nagyon kövér és nem fogja sokáig húzni.
2022. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
96%
Nem rá gondolok, hanem a szüleire...
2022. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy szegény gyerek. Ha egy gyerek látja is magán, hogy ő nagyobb, mint a többiek, akkor is, szerintem egy gyerek nem feltétlen fogja fel, nem feltétlen realizálja, hogy a 130 helyett pl. 60 körül kéne lennie, és hogy mennyire brutális a 130 kiló. Vagy nem is tudom, én is kövér voltam gyerekkoromban, és habár közel sem voltam a 130 kilóhoz 12 évesen, viszont most így visszatekintve felnőtt fejjel látom csak, hogy nem csak szimplán egy kicsit nagyobb voltam, mint az osztálytársaim, hanem rendesen, aggasztóan kövér voltam. Anno gyerekkoromban nem tűnt az a plusz súlyom annyira soknak, mert persze, láttam, hogy nagyobb vagyok, de nem tűnt annyira brutálisnak a szememben a szám, amit a mérleg mutatott, de most így visszatekintve felnőtt fejjel, igenis az volt. Szóval őszintén, én csak sajnálni tudom az ilyen gyerekeket, mert gyerekfejjel máshogy áll az ember hozzá, nem annyira fogja fel a helyzet súlyosságát.
2022. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
67%
Milyen magas?
2022. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
87%
Szegény gyerek, majd lefogy egyszer.
2022. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm gyereke.
2022. nov. 4. 16:35
 10/56 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy a szüleinek talán nem kellett volna gyereket vállalni. Nyilvánvalóan a gyerek, amíg gyerek, nem csak a saját döntései alapján eszi ezt azt vagy amazt. Lehetnek súlyos lelki gondjai, hormonzavara, vagy csak simán az extrém egészségtelen étkezés okozta az elhízást... A lényeg, hogy most is, később is durva egészségügyi és mentális problémák kísérhetik az ilyen mértékű túlsúlyt.
2022. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!