Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet adni 47kg-ot 5-6...

Le lehet adni 47kg-ot 5-6 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 01:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
Egyszer egy szakítás után 3 hónap alatt fogytam le 30kgmot koplalással (ideg miatt nem tudtam enni). 104kgról indultam és hát jól néztem ki, de hasleszorítót kellett hordanom, mert a hasamon a bőr a p!nám alá ért aztán fél év alatt visszajött vagy 40kg. Most normálisan fogyok, eddig 30kg ment le 8 hónap alatt és a bőröm sem nyúlt meg. Szóval lehetséges, de rohadtul nem éri meg
2022. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor a 5-6 hónapra egy 10 kg minuszos célkitűzés ajánlottabb?
2022. nov. 29. 01:06
 13/16 anonim ***** válasza:
12%

12-es A fogyás nem egy egyenletes dolog.

Nemed, korod, magasságod, súlyod, miért a -47kg a cél? Ha valóban van ennyi felesleged, akkor az elején gyorsabban fog menni, ha megtalálod a motívációt, a neked megfelelő módszert, egészségesen akár heti 1kg is lemegy, sőt az első időben akár több is, de aztán lassulni fog. Minél kevesebb a felesleg annál melósabb, kizsigerelni a testedet nem érdemes, ekkora túlsúllyal most sétálni lehet, később érdemes aktívabban sportolni, hogy hatékonyabb lehess.

2022. nov. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

tapasztalataim szerint egészségesen, tartósan akár 20 kg is lemehet fél év alatt...

bár nagyon sok változó van ebben az egyenletben, s még mindig nem tudjuk, hogy milyen magas vagy, hány éves, nő-e vagy férfi...

2022. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tamsin540 válasza:
11%
A tartós súlycsökkenés havi 3-4 kg lehet, amit egészségesen is lehet tartani.
2022. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem esélytelen, vagy valami embertelen módszerrel esetleg, de osztom az előttem válaszolók véleményét, hogy felesleges és csak ártanál magadnak. Én még pár kilóval több is voltam mint te és 3-4 hónap alatt fogytam le 18 kg-t. Intenzív súlyzós edzés és helyrerakott étrend mellett.

Nálam leginkább az evéssel volt a baj, mert súlyemelő edzésekre heti 4-5 alkalommal a hízás alatt is ugyanúgy eljártam, csak mértéktelen módon elkezdtem enni. Ekkora súlyfelesleg mellett ugyan mindig van rá esély, de ha lassabban adod le a plusz kilókat, akkor lehet a bőröd is kevésbé, vagy csak minimálisan fog lógni. A súlyzós edzést meg azért is ajánlom, mert esztétikailag jobban mutat majd ha lefogysz és a felesleg alatt ott lesz az izom. Hamarabb is lesz annak eredménye, mintha “csak” szigorú diétára fognád magad.

2022. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!