Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrended kövessek?...

Milyen étrended kövessek? Mennyit egyek?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Valaki tudna nekem nagyjából egy napi étrended mutatni amit követhetek lelkiismeret furdalás nélkül? Nem akarok fogyni, de hízni sem.

Kb. mennyi kalóriát fogyaszthatok el egy nap és abból mennyi lehet mondjuk csoki vagy kenyér, vagy ilyen nem túl egészséges dolog?

Heti 3-szor sportolok egyébként 1 órát.

Eddig mindent ettem és annyit amennyi jólesik, de megindult a súlyom felfelé, nyár alatt híztam 2,5 kilót. Tovább nem akarok.

Köszönöm a válaszokat előre is!!!


2010. szept. 30. 11:35
 1/1 kixeva ***** válasza:
A helyes táplálkozás lényege szerintem az,hogy rendszeresen eszel.A reggeli a legfontosabb,mindig ezzel induljon a napod.Napközben ebédelj és estére már ne egyél túl nehéz kaját.Próbáld meg úgy összeválogatni,h legyen benne minden: gyümölcs,zöldség, tészta félék, hús...Reggelire egy alma plusz szendvics, vagy valamilyen tejtermék, a lényeg hogy lassan egyél és így tuti annyit eszel majd amennyire szükséged van.A csoki is simán jöhet néha,írtad h rendszeresen mozogsz,így semmi baj nem lehet.remélem segitettem
2010. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!