Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta étrendet kövessek...

Milyen fajta étrendet kövessek a fogyókúrám alatt?

Figyelt kérdés
A jövő héten szeretnék elkezdeni fogyokúrázni, mozgással és megfelelő étrenddel. Tudnátok ötleteket adni miket egyek, ne egyek, milyen fajta étrendet kövessek ami hatékony lehet? Augusztusig szeretnék leadni 5 kg-ot. Köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 9. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
mostani étrend + sport
2010. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Semmi különlegeset nem kell tenned, csupán rendszert kell vinned az étrendedbe. Magyarul reggeli tényleg reggel kiadósan, ebéd délben, vacsora este (lehet 10-kor is, akár csak legyen benne rendszer). Ehetsz bármiből bármennyit, a lényeg, hogy napközben ne nagyon egyél mást. És természetesen kajálások között minél több mozgás.

Én ezzel az étrenddel jelenleg 9 kiló mínusznál járok március közepétől számítva.

2010. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
en hat honap alatt 20 kg ot fogytam semmi tornaval. Egyszeru:nem ettem rizst, tesztat, cukrot, lisztet, krumplit. Ennyi, ja es semmit se mozogtam...
2010. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!