Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónap alatt 7 kg lehetséges?

Két hónap alatt 7 kg lehetséges?

Figyelt kérdés
Aktív sporttal, sok futással, sok hullahoppozással, aeribic-al és diétával, sok zöldség kevesebb gyümölcs és sok-sok fehérje, és sok-sok víz. Így nem inkább izmosodni fogok? Ömm... 64kg/169cm. Inkább sportos vagyok, mint husis, szóval kb az összes feleslegem leakarom adni 2 kerek hónap alatt. Mondjátok, hogy van rá esélyem...
2010. szept. 30. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, tudtommal 1 hét alatt lehet leadni a "legszabályosabban" 1 kilót, tehát 7 kiló 8 hétre pont jónak tűnik.
2010. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2008 januárjában influenzás voltam. 2 hét alatt fogytam 15 kg-ot. A sok köhögés szinte szó szerint kimarta a torkomoat, alig bírtam nyelni. Ehhez hozzásegítettek a lázrohamok is.


(17/F)

2010. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de utána vissza is jött gondolom
2010. szept. 30. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem,így nem fogsz izmosodni.Ahhoz a fehérje mellett a szénhidrátot is enni kell rendesen.

A diéta alatti emelt fehérje meg azért kell,hogy a meglévő izmok ne épüljenek le,vagyis a térfogatuk ne húzódjon összébb,lehetőleg testzsírból történjen a fogyás és ne legyél plöttyedt,hanem feszes.

És még egy fogalom zavart látok,a husist.A hús az szín izom,tehát ha valaki husis az kőkemény izmokat jelent.Ha a hentesnél kérsz 1 kiló húst,akkor nem egy kiló zsírt fog adni,hanem színhúst,az állat izmát:).

Amit írtál az nagyon jó lesz arra,hogy a testzsírod jelentősen csökkenjen,kilóban akár 6-8k is.

2010. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jajj szerelmes leszek a válaszaitokba. köszönöm!!!!
2010. szept. 30. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem jött vissza.
2010. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
SIMÁN!!!
2010. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges! DE ha heti 2 kilónál többet fogysz az már az izmaidat is elviszi, ami nem jó...
2010. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!