Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt menne le 20 kg?

Mennyi idő alatt menne le 20 kg?

Figyelt kérdés

Étkezésemen nem változtatnék nagyon, csak kevesebbet mindenből, és több gyümölcs.

(átlagos napi kaja: 1 pogácsa, egy tányér ebéd, 1 szendvics)


És minden nap mozognék 20 percet (norbi duci torna). Vagy esetleg mozogjak többet? Mennyit?


Egyelőre nincs világot megváltó célom, 100 kg alá szeretnék menni. Mennyi idő alatt sikerülne?


120 kg vagyok most


2010. szept. 30. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezzel a kajálással semmit nem fogsz fogyni. Miért a tápláló és egészséges cuccokat iktatod ki az életedből, amik ráadásul nem is hizlalnak?
2010. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert most mit csináljak, ha egyszer reggelire képtelen vagyok megenni ezen kívül bármit, ebédre általában jó dolgok vannak, pl csirkemell, gomba, zöldségleves, stb szóval nem zsíros/olajos dolgok...
2010. szept. 30. 19:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ezt az étrend amit leírtál, nem fogod bírni tartani. Egyél átgondoltan, a megszokott ételeidet. Reggelire sült tojás ilyesmi. Tízórai egy alma. Ebéd leves és második. Uzsonna szintén egy alma vagy más féle gyümölcs. Vacsora. A lényeg hogy naponta legalább 5 étkezés meglegyen. Sokszor de keveset. Kezdj el sétálni, 120 kg-nál kb. 1 hétig ezt csináld, majd mindennap max 30 perc mozgás. Legyen benne kocogás, torna ilyesmi.. Ha ezt megfogadod, 1 hónapon belül érezni fogod a változást. Kenyeret csak minimálisat egyél. Helyette puffasztott rizs pehelyt. Nem mindegyik fajta finom, ki kell tapasztalni melyik ízlik számodra.. Pár hét elteltével nyugodtan lehet emelni a mozgási időt, de a kezdetekben csak okosan maximum 20-30 perc. Figyelj oda magadra, ha nem bírod, elfáradtál állj meg-pihenj! Nem kell megváltani a kilókat egy nap alatt - Róma sem egy nap alatt épült fel! Sok szerencsét!
2010. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Évek óta ennyit eszek, és bírom..

És reggelire nem tudok enni rántották, hogy tudnék, mikor 5kor kelek, és fél 7kor buszon vagyok? Nem kelthetek fel mindenkit csak azért, mert én most rántották akarok enni :(

Szünetekben időm sincs megenni egy almát mondjuk (túl savas nem is ehetném..)

Szóval kajálást nem tudom megoldani :S


Akkor azt hiszem leszállok buszról 2 megállóval előbb, és sétálok. Bár ez nagyon fárasztó, mert a táskám kb 10 kg-os alig bírom el.

2010. szept. 30. 19:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se hirtelen csökkentsd a ch-t,mert fel fogod adni.

Számold ki a mostani ch fogyasztásod,ami most kb 5-6-7g/tskg lehet,és kéthetente/havonta csökkentsd 1g/tskg-al.

Fokozatosan,átgondoltan,szisztematikusan,amikor eléred a napi 70g ch-t,akkor csak ezt kell tudni tartani.

Fehérjéből mehet ami belefér.

2010. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha te évek óta ennyit eszel és 120 kiló vagy, akkor legelőször egy alapos kivizsgálásra van szükséged, mert amíg meg nem mondják, mitől híztál el ennyire, és nem kezelik, az életbe' le nem fogysz.


A pogácsát felejtsd el, a szendvicset eheted reggel, teljes kiörl. kenyérből, ha mód van rá. Nem a szendviccsel kell jóllakni, hanem a hozzá evett zöldségekkel. Ha nincs tk. kenyér, akkor tényleg maradnak az Abonett és társai. Tízórai: ha alma nem jó, akkor valami más. Legrosszabb esetben natúr joghurt. Ne kifogásokat keress. Az almától az én hasam is fáj, de még rengeteg más gyümölcsöt lehet kapni (banán felejtős). Ebéd: ne csak a zsírosat kerüld, a szénhidrátot is: tészta felejtős, minden, ami édes, rizst néha-néha, krumplit főve és nagyon ritkán.

Vacsora: saláta, párolt zöldség (majonéz és bolti öntet kerülendő), hús, virsli, tojás.

Leves, főzelék: csak olyat, ami nem rántott, max. kevés tejföllel és liszttel habart.

Üdítő tilos, a 100%-os narancslé is.

Futni őrültség lenne, tönkremennek az izületeid. Séta, úszás, duci tréning. 20 perc csak az elején, el kell jutnod 40-60 percig. Ha már bírsz egy órát, elég minden másnap. Amíg 20 perc, addig minden nap.

2010. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, amit 19.44 írt, annyit még hozzáteszek, hogy ne 10 kilós táskával gyalogolj, hanem anélkül. Valóan tönkremennek az izületeid, gerinced. Vedd komolyan a fogyást, mert ez a hízás életveszélyes! A pogácsát felejtsd el, csak teljes őrlésű gabona legyen, rengeteg zöldség, mellette gyümölcs, fehérje, napi rendszerességű séta. Ötször keveset, ahogy már mondták, soha ne legyél éhes. Más sportot ennyi súllyal nem lehet, de úszni igen. Időben minimum egy fél év, maximum egy.
2010. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megfogadom.

De nincs időm táska nélkül gyalogolni főleg, hogy hamar kezd sötétedni most már (veszélyes környék :DD)

2010. szept. 30. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne gyalogolj 10 kilós táskával, tönkremegy a térded, bokád, gerinced! Többet árt, mint használ. Akkor hétvgén sétálj meg reggel, akkor csak nem veszélyes. Egyáltalán fiú vagy vagy lány?
2010. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

De nézd, végülis tök mind1, mert suliban is egész nap cipelem ezt a táskát

2010. szept. 30. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!