Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem fogyok mi...

Egyszeruen nem fogyok mi lehet a baj, mar nem birom?

Figyelt kérdés

A napi 1.30 torna megvan az etkezesre figyelek....de megse fogyok..En arra gyanakszom hogy keves a mozgas.. 15.00-ig csak ulok mert suliban vagyok ez kulfoldon van es itt nincsenek orak kozti szunetek szal...csak ulunk mire haza erek letornazom az idom...aztan meg kisem megyek a hazbol mert itt a barataim nagyon messze vannak tolem kivel mennyek ki neha egy 15 percet durvan 30 min gyalogolok de hamar megunom mert nincs velem senki..szal a mapi 1.30 min tornamon kivul nincs emmijen mozgas...se haverokkal valo se a boltba kimegyek addig is etalok..itt ilyen nincs...Sztk ezert nem fogyok????


Mar egyszer lefogytam...csak a fogyokura kozbe egy szerelmi hullam soport vegig rajtam ezert 2 honapig alig ettem valamit vissza is hiztam eleg szepen..mret utana mar hiaba ettem kis adagokat azt is zsirkent raktaroztam...Szal...Mi lehet a baj???? 10 kg-ot kene leadni


2010. okt. 1. 00:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy nap? Írd le pár napi étrendedet, amit ettél (vagy eszel), pontosan, talán ebből meg tudom mondani.
2010. okt. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Illetve pontosan a napi tornád mit foglal magában, milyen intenzitású, milyen időtartamú tornát? Mert néhány huszonöt perces séta nem elég, hiszen nem indul el a zsírégetés. Minimum 30 perc kell, fokozott intenzitással, és csak ezután indul el a zsírégetés, szóval a 30-40 percen felül kell még fokozott intenzitású mozgást végezni.
2010. okt. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindennap cindy crawfordozok 1.30 perces a workout cd-je (a seta csak pluszba van es kulonben is nem azert csinalom h fogyjak hanem csak mert uncsizom) Szal a torna mindennapos es elengedhetetlen...a mivel 15.00-ig nem sok lehetosegem van az evesre ezert reggel 8.kor megeszem egy vagy ket vajas zsomlet tejjel...amikor haza erek 15.30 kor meg amit anyam foz abbol egy keveset...Ha ilyen spenotot foz akkor abbol megeszem kozepes mennyisegut...aztan a torna....ennyi ...reggeli + ebed ebbol alla napom...nem szeretem a zoldsegetekt a belemen hanyom ki ...a gyumolcsot viszont nagyon szeretem...
2010. okt. 1. 01:53
 4/19 A kérdező kommentje:
Oh azt akartam az elobb irni hogy mivel suliba vagyok 15.00-ig es nincs lehetoseg az evesre addig mert amikor szunet van orulok ha egy szot tudok valtani a barataimmal ok sem esznek xd......
2010. okt. 1. 01:55
 5/19 anonim ***** válasza:
Fiú/lány vagy?
2010. okt. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lany
2010. okt. 1. 04:01
 7/19 anonim ***** válasza:

Az étrend lesz a probléma. Fehér liszt + gyümölcs, ami cukor, nagyon könnyen lerakódik. Ráadásul a súlyodhoz és a napi edzésedhez + súlyodhoz képest borzasztó kevés kalóriát is viszel be, ezért valószínűleg pánikreakciója van a szervezetednek, és elraktároz minden fehér lisztet, cukrot a gyümiből, amit csak tud, és a zsír meg nem moccan.


Pontosan ki kell számolnod a kalóriaszükségletedet és olyan max 500 kalóriával kevesebbet enni, és fehér lisztet, cukros gyümölcsöket elvágni. Ha nem szereted a zöldséget, az elég rossz, akkor csirkehusit, pulykahusit, barnarizst, barnakenyeret sonkával stb-t tudsz enni, de a kalóriaszükségletednél 500-nál ne kevesebbet, mert különben bepánikol a szervezeted és továbbra sem fogsz fogyni, csak maradsz ezen a súlyon vagy tovább hízol.

2010. okt. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

huhh komoly akkor mit javasolsz reggelire suli elott???

Segitenel nekem abban hogy milyen etelekbol valogathatok reggel illetve delbe??? (Vacsizni nem szoktam)

2010. okt. 1. 05:19
 9/19 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél barnakenyeret,sok zöldséggel,paradicsom paprika,sonkával,sajttal,túróval. Valami zöldséget ki kéne kísérletezned, amit meg tudsz szeretni, az nagyon kéne. Vagy valami minimális zöldséget úgy leöntesz öntettel, hogy nem érzed, hogy zöldség, csak a finom öntet ízét érzed. És ezt eszed a szendvicshez (én ezt csinálom, és nem olyan mintha zöldséget ennék)

Vagy ehetsz zabpelyhet,naturjoghurttal,vagy tejjel,gyümölccsel. Ehetsz tojást is


Ebédnél sovány husik (pulyka,csirke, hal) Köretnek ne tésztát és krumplit,inkább rizst,párolt zöldségeket,salátalevelet öntettel... Levest is nyugodtan ehetsz.


Vacsorára már kerüld a kenyeret,tésztát, inkább tejterméket, vagy zöldséget gyümölcsöt (ezt ne vidd túlzásba, mert cukros) egyél.


Én így fogytam, én is suliba járok amúgy

2010. okt. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
cukorbetegség, pajzsmirigy, hormonprobléma kizárva? ha igen, akkor csak türelmetlen vagy, nem mellesleg, napi 1,5 óra torna izmot fejleszt, azt meg a mérleg nem mondja meg, hogy izmos vagy hájas vagy-e ;)
2010. okt. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!