Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem bir leallni a...

Egyszeruen nem bir leallni a hizas?!

Figyelt kérdés
15 L vagyok...sikerult mar elerni az alom alakom 7 kg-tol szabadultam meg 5 honap alatt..De most ketsegbe vagyok esve mert novemberre fogytam le veglegesen...es decembertol februarig semmit nem ettem csak reggelzitem..de nem azert mert koplalni akartam hanem azert mert szerelmes voltam...Nem birtam enni SEMMIT.. CSODA HOGY ELEK..JESSZUS...nah mindegy a lenyeg hogy a szerelem utan elkezdtem enni normalisan ugy ahogy eddig tornaztam is...es tessek...megint vissza szedtem amit leadtam :(:(:( De nem is ez a legnagyobb baj hanem az...hogy azota csak hizok eskuszom tartom a dietat + torna( rubint reka) valamikor 2.30 percet is tornazom napi 2 orat gyalogolok mellette...es Hizok ma volt egy nagy bakim mert elegem lett ebbol(most eloszor zabaltam be egy zacsko chipset es 2 croasant.:@:@)De ez tenyleg csak ma fordult elo eloszor..ezert is irok ide...Februartol idaig tornazom dietazom es hizok mint az allat..fogalmam sincs mi ez :(:(..olyanrol mar hallottam hogy valakinek megallt a fogyasa..de hogy valaki HIZIK...hat ez mar durva.....es raadasul tartsa is a dietat...brutal :(:(:( Segitsetek..szerintetek ez betegseg vagy mih a rak???? :@@: Nagyon merges vagyok nem ertem az egeszet..
2010. jún. 11. 04:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Anyam szerint azert van mert ..mar bele maniazok..azt mondja hogy kicsit lazitsak...ne legyek gorcsos..mert azert hizok mert..nem vagyok laza...Ezt nem ertem hogyan legyek egy fogyokuraban laza es nem gorcsos???? Ti ezt ertitek??? Meg mi az hogy belemaniazok es ezert nem fogyok???? Kifejtenie valaki...Mert mar megorulok attol a 5-10 kg foloslegtol ami rajtam van...sehogy se megy le...
2010. jún. 11. 04:09
 2/12 anonim ***** válasza:
nem betegség. ez úgy működik,hogy keveset eszel és azért hizol mert a szervezet raktároz, vagy sokat eszel akkor meg azért hizol mert a felesleget nem használod fel.
2010. jún. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A februári reggelin-élünk dolog bizony nem egy egyszerű "csoda, hogy élsz". Ott jól elcseszted a szervezeted. Ugyanis akkor megtanittattad neki, hogy minden falat ajándék, jól tegye el, mert ki tudja, mikor kap megint... Tehát most, hogy többet eszel, ész nélkül raktároz.


Mielőtt ilyen éves hosszú sanyargatásba fogsz, kicsit utánaolvashatnál, mert ezt azért baromira illene tudni.

2010. jún. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

így jár az a ki koplal ennyi....egyél rendesen és sportolj és legyél türelmes, ha már a koplalással elcseszted az anyagcseréd


ha nyáron ráérsz menj túrázni, és vidd magaddal A magyar helyesírás szabályait!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nem tudom helyreallitani??? Nem szandekos koplalas volt egyszeruen csak love...Vege felborult az anyagcserem orokke igy kell elnem????
2010. jún. 11. 06:39
 6/12 anonim ***** válasza:
majd helyreáll, de legyél türelmes, egyél rendesen és sportolj!
2010. jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem ártana elmenned a házidokihoz, és kivizsgáltatni, nem magas-e a cukrod, nincs-e gond a pajzsmirigyeddel vagy a hormonjaiddal, mielőtt felugrik még 10-15 kiló. Ha egészséges vagy, akkor marad a diéta.

Ha esetleg fogamzásgátlót szedsz (bár még csak 15 vagy, de lehet), attól is hízhatsz, akkor vissza a dokihoz, másik tablettáért.

2010. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy is nem szedek fogamzasgatlot xd xd ...En nem vagyok olyan xd xd xd...Csak komolyan aggodom...hogy mi lesz ha tenyleh ugy lesz ahogy mondod addigra all be mikor mar felugrik 10-15 kg-m....Azt nem elnem tul :(:(
2010. jún. 11. 16:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nagyon gyorsan elkezdenék futni és ugrálni, mint egy bolond itt azt értem, h zenére táncolsz! Nos én is koplaltam egy ideig szóval nekem is lelassult az anyagcserém mikor beláttam, h mekkora hibát követtem el akkor elkezdtem normálisan enni, futni, táncolni és ugrókötelezni! Tökéletes volt és már 2 nap után éreztem, h pörgött az anyagcserém! Pl:Eltudtam minden nap menni a wc-re, jobb volt a közérzetem és nem puffadtam fel egy kis kajától, mint az afrikaiak! Séta is jó meg Réka is, de ezeket most hagyjad véleményem szerint ide nem ez kell! Remélem beválik nálad is, mert nekem így sikerült!
2010. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!!!! Szoval minden percben mozogjak pihenes nelkul?? Pattogjak mint egy gumilabda...az a baj hogy futni nem birok..ma is neki akartam allni de egyszeruen nem megy...Utalom ha neznek..a masik meg ahol en elek mindig hideg van....:(:(
2010. jún. 11. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!