Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok, és 30 kg...

20 éves lány vagyok, és 30 kg súlyfeleslegem van! Ugye még nem késő leadni?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írhattok bunkó válaszokat is, megérdemlem...
2011. máj. 10. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemled meg, fogyózni sosem késő! :) és örülök, hogy elhatároztad magad és belefogsz a fogyásba. ehhez kell a legnagyobb elhatározás! :) SOk szerencsét!
2011. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amíg eszedbejut, sosincs késő! ha 60 éves korodra jutna eszedbe, akkor is elkezdhetnéd a diétát.

Ez nincs korhoz kötve.

De ne vidd túlzásba, és legyél nagyon kitartó, én is nagyjából ennyitől szabadultam meg 15-18 között, és kínszenvedés volt számomra.

2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy késő, 22 vagyok, nemrég váltottam életmódot mert sok volt a túlsúlyom :)
2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem késő egyáltalán, viszont ne koplalj, mert ha hirtelen fogysz a bőröd nem fogja követni a változást, és "nagy lesz rád". Kezd el hanyagolni a kenyeret, fehérlisztes dolgokat, sütiket, cukros üdítőket, cukor helyett használ édesítőt, és a zsírt is kerüld. Egyél sok fehérjét, pl hal, csirkemell, pulykamell stb. Sok zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok vizet, zöldtea is mehet. Keress egy olyan kalóriatáblázatot neten, ami írja hogy milyen mennyiségű ételben mennyi kalória, szénhidrát és fehérje található. [link] itt kitudod számolni neked mennyi kalóriára van szükséged egy adott nap, írja is hogy kb mennyit kell enni ha fogyni akarsz. [link] ezt is olvasd el, sok hasznos dolgot írnak itt. Mozogj, ha van biciklid vagy szobabicaj, akkor napi minimum félórát a legjobb ha 1 órát is tudsz rajta mozogni, persze ez elsőre nem fog menni. Remélem segítettem valamit, nem kell elkeseredni, észrevetted hogy így már nem oké neked, és szeretnél tenni érte. Amúgy a helyes fogyás az az mikor havonta 3-4-5kilót adsz le.
2011. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én 24 éves vagyok és én januárban határoztam el, hogy leadom a felesleget. 95ről indultam, most 82-83között vagyok. Még van sok hátra a kilókból, de nem fogom feladni. Most már az ad erőt, hogy már beleférek 40-42ruhákba, a korábbi 46-ról. Tudom, hogy 1hónap alatt kell lefogynom, mivel nem is ennyi idő alatt hiztam meg. Teljes életmódot váltottam. Fehér kenyéret már január óta nem ettem. Tudom mi a célom(60kg), és nem adom fel.

És semmikor sem késő, csak ne add fel! A hozzáálláson kell változtatni, és akkor minden sikerülni fog.

2011. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Uh 60 kiló a cél? Hány centi vagy, ha szabad tudnom? :)
2011. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
168cm
2011. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem késő, viszont 30 kiló leadása után a felesleges bőr lógni fog rajtad. Talán enyhítheted, ha nem hirtelen fogysz le, hanem szépen folyamatosan. Ekkora súlyfeleslegnél érdemes kikérni orvos és dietetikus véleményét.
2011. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
orvosi kivizsgálás és felügyelet nélkül ne kezdj bele!
2011. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sosem késő:) de mellette sportolj is,:)
2011. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!