Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy 30, de főleg...

Mi az oka, hogy 30, de főleg 40 felett a legtöbb férfi elhízik, pocakos lesz?

Figyelt kérdés
Máshogyan étkeznek? Változik az emésztésük? Drasztikusan csökken a mozgás? Csökken a tesztoszteronszint?

2022. dec. 24. 09:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
25%
Ugyanaz, amitől úgy néznek ki 29 fölött, mint egy telibeszart zokni.
2022. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
14%
mármint a nők
2022. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
30%
főz az asszony
2022. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
28%
Én ennek csak örülök mert imàdom a pocakos macikàkat.
2022. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%
Lassul az anyagcsere
2022. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim válasza:
64%
Én 38 vagyok és nem tehetem meg hogy elkényelmesedjek, ugyanis tartós párkapcsalataim nincsenek. Ezért kénytelen vagyok adni magamra. Egy feleség mellett biztos egy lepukkant férfi lennék.
2022. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
58%
Az az oka, hogy belefáradtam ebbe a hülye rendszerbe. A megfelelősdibe, meg az edzésekbe, ami gyerekeknek való. Szeretnék normális életet élni, és ne ez legyen már a fő szempont.
2022. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
61%

Akik azt írják, hogy lassul az anyagcsere, azok mit gondolnak?


Az anyagcsere gyakorlatilag körülbelül 60 éves korodig ugyanaz lesz / minimálisan változik. (Ha kell linkelek be tudományos cikkeket erről. Nem csak a levegőbe beszélek..)


Az oka annak, hogy ilyen korban elhíznak az emberek szimplán csak annyi, hogy csökken az aktivitás. Egyébként sem minden 30-40-es korosztály elhízott, de, aki az, annak drasztikusan csökkent a napi aktivitása a 20-as éveihez képest.

2022. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
67%
Szegény incelek, de borzasztó lehet nekik szartartály testű nőket nézni...és tudni, hogy még azoknak sem kellenek. :D
2022. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem időhiány és kényelmes élet.

Fiatalon, főleg szingliként, esetleg egyetemistaként jóval többet mozog az ember, el tudsz menni edzeni, egyetemre begyalogolsz és társai.

Elkezdesz dolgozni, és kevesebb időd lesz mondjuk 9 től 6 ig dolgozol, utánna már jóval kevesebb kedve van az embernek edzeni vagy egyáltalán kimozdulni. Esetleg autóval kezdesz el járni helyekre.

Utánna ha még bejön egy társ is, akkor rá is kell időt szánnod, ha meg még gyerek is van akkor kb az összes mozgásra szánt időd elmegy.

2022. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!